Rusové ho pokládají za blba, jeho stoupenci ho oslavují

novotny rossia
30.11.2019 13:34
Připouštím, že já sám pokládám starostu Řeporyj Pavla Novotného za totálního trotla. A dokonce jsem přemýšlel a stále budu přemýšlet, jaká je šance dostat ho do Bohnic. Zatím mě nic nenapadlo. Ale žiji v Praze a 70 % Pražáků volí strany typu TOP 09, Pirátů či ODS a tak docela i chápu, že jistě na jeho vystoupení v ruské televizi určitě nadšeně reagovali: Ten jim to nandal.

Ale budiž. Předseda Fiala je z něho také  nadšen a já to chápu. Sám není schopen zaujmout naprosto ničím. Už i ta jeho zřejmá nadutost, se kterou už hlásal tolik velkolepých cílů, jako že Babiš se vůbec nedostane do Sněmovny (před minulými volbami) či že se nestane premiérem (po volbách), či že naopak se stane premiérem on (tak trochu pořád) je nudná…

Těch tuším 6 minut starosty Řeporyj bylo výživných. Předváděl to své nejlepší. Jeho grimasy a jeho plácoty v podstatě   přesvědčili publikum, že je po problému, že většího idiota jejich televize ještě neuváděla. Bál jsem se. Hrozně jsem se bál, že si budou myslet, že Češi jsou všichni jako Novotný. Bohudík si to nemyslí. Jen bohužel nejsou s to pochopit, že trvale těch 25% havlistů a chvilkařů smýšlí naprosto stejně jako Novotný. Možná by se jim mělo napovědět, že je to takový náš Navalnyj, ovšem na rozdíl od Navalného asi tak 20x tupější. Pak by pochopili.

Člověk nemůže chtít všechno. 90 % Poláků a obyvatel zemí Pobaltí  by nad slovy Novotného jásalo, naopak 75% východních Němců a zřejmě i 60 % Bavorů či 55% Francouzů  by bylo proti…

Soudruzi z ODS, pěstujte si tohoto člověka. Je  šílený a tudíž nenahraditelný. Pro lidi jiného zaměření zcela odpudivý. Ale pro vás poslední záchranou. Tam,  kde Fiala udělá tak maximálně 13%, tento exot udělá 20%. Možná, že byste s ním přeskočili i Piráty a co já vím: přiblížili byste se i k ANO. A to by Andreje Babiše trochu aktivovalo.

Ale opakuji. Jsem rád, že v ruském povědomí převažuje o nás úvaha, že většina z nás je moudrých. Ono to vysvětlení je zřejmé a nepodceňujme ho. Především nás tradičně pokládali za kulturní národ A potom: Jsme národem Karla Gotta, při jehož úmrtí oficiálně truchlili podobně jako my a v televizi v hlavním pořadu tekly všem slzy. A to nám dává skvělou vizitku.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

opatovice328

Byl jsem v Řeporyjích ocenit vizuálně kvalitu voličského materiálu v této vísce a moje předpoklady se potvrdily, podle tváře je možno odhadnout volební preferenci osoby. Této vísce vévodí gruzinská restaurace, když mi padla do oka, tak jsem ještě netušil, že v Německu zařve jeden Čečeno- gruzinec.   

opatovice328

Já se příznám, že v pondělí vyrazím autem do Řeporyj a půjdu se podívat na tváře těch, co Novotného zvolili, udělám si jejich fotografie a pak bude doma ty tváře podrobně studovat a hledat relevanci mezi jejich tvářemi a jejich volbou.

novotny

Škoda, že politici nemají povinnost procházet přes psychotesty. Bylo by zajímavé vědět, kolik by jich neprošlo.
Podle toho pak vypadá řízení státní správy.

paysan

Běžní, řekl bych normální lidé mají Novotného za blba a hlupáka. Fajn. Nicméně pořád jaksi nevím, co počínání svého starosty říkají obyvatelé Řeporyj? Kde jsou novináři, kteří by mezi nimi udělali anketu?! Je tu sice riziko, že i tu anketu by naše média byla schopna upravit podle svého, ale i tak by mne zajímalo, co si lidé skutečně o tom člověku, co dělá ostudu nejen jejich bydlišti, leč nám všem myslí!

Yarmil

Pavka to má naštudované a velmi dobře ví co a jak. Dostat ho do Bohnic lze pouze demokratickým násilím což jistě ocení nejeden opravdový diktátor.