Pokud Babiš nevyvolá volby, ať si lidé zvolí někoho jiného

vyvadil jiří nový
19.12.2019 12:32
V této zemi, se přijala téze, že místní zastupitelstvo (v MČ Řeporyjích) je zcela svobodné a může svobodně a demokraticky oslavit součást nacistického Wehrmachtu, Ruskou osvobozeneckou armádu, která se dopouštěla válečných zločinů a zločinů proti lidskosti.

Tomáš Petříček, potencionální budoucí předseda vlády (dle třiceti účastníků nějaké to Chvilky), dle TOP 09 to rozhodně podporuje.

Miroslav Kalousek, další spřízněná duše prohlásil, že odchod sudetských Němců, byl chybou, neboť komunisté by v únoru 1948 nepřevzali moc…

Michálek chce odstranit vztahy k Číně, ačkoliv Čína je a hlavně bude ekonomickou superjedničkou v budoucnu.

Přestávám přemýšlet o Andreji Babišovi.

Dva roky? Šílenství.

Čekat další dva roky je snad úděsné….

Ti parchanti z opozice už se nedají vydržet…

Dva roky? Šílenství.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

   Samozřejmě, že lze souhlasit s autorem v úvodní části příspěvku, tudíž jak je vůbec možné, že příslušné orgány našeho státu naprosto selhaly ve své činnosti a proti vyvolenci z Řeporyjí nezásáhnou, byť již naplnil podezření z mnoha skutkových podstat trestných činů. Proti jiným rovněž vyvoleným zátupcům zatím poměrně samosprávných orgánů, kteří byť nechtěně se dopustli nějakého omylu při výkladu miliónu předpisů jak z EU tak od nás, tento stejný stát však zasahuje až s nadměrnou horlivostí. Můžeme si zatím relativně svobodně tedy myslit, že jest něco naprosto shnilého v tomto státě ,,dánském". K polemice pak toliko přímo vybízí název článku ohledně vyvolání předčasných voleb.Tyto přeci nikdy nic nevyřešily, ale nelze jim samozřejmě bránit, protože samořejmě i vyřešit mohou, protože jsou základem ...  atd.

Jiří Volný st.

Obávám se, že tak příhodné složení jako je teď, v nové Poslanecké sněmovně nebude. Více jak 120poslanců, kteří jsou víceméně na naší straně, se tam pravděpodobně už neproboxuje. Teoreticky může z kola vypadnout náš oblíbenec Mirda Kalousek, neboť není vyloučeno, že ho hodí TOP-09 přes palubu, aby mohla vytvořit pseudokoalici alespoň se STANem. Avšak velmi se obávám, že ČSSD dopadne podobně jako v euro-volbách a ta 4% z velké části propadnou. Přes všechny výhrady, zejména nedůvěryhodnost, které k současné ČSSD chovám, přesto je evidentní, že některá důležitá politika ve prospěch chudých lidí drží.  Ostatní strany dopadnou plus mínus podobně jako minule a ten názor nezastávám jenom já, ale i některé rozumnější agentury.