Protivládní síly se přelily v agresivní antikoronavirovou gerilu

vyvadil jiří nový
17.2.2021 12:02
Každý národ někdy jančí, často na hranu svého sebezničení, někdy i zničení světa. Nemusíme ale chodit do daleké minulosti.

Američané si to v minulém roce zažili v běsnění BLM, my jsme to dva roky zažívali v agresivním chování Milionu chvilek. V USA byli podporováni veškerými liberálními médii, u nás Česká televize, zvala na demonstrace proti Babišovi, a často avizovala, že už už podal demisi a podávala mnoha hodinové reportáže o každém blábolu, který tam byl vyřčen. 

Nyní si liberální a protibabišovské síly zvolily jinou parketu a mají ze svého úhlu pohledu vynikající výsledky. Téměř 50 % národa se rozhodla bojovat proti existenci pandemie covidu-19 a proti jakýmkoliv omezením v souvislosti s nimi se projevujícími. Hospodští pravidelně pořádají dýchánky, bez roušek a bez zábran, protikovidoví šílenci konají za téměř pasivní asistence policie demonstraci za demonstrací.

Jsou stejně agresivní jako před rokem „chvilkaři“ a opět jako protizemanovská a protibabišovská politická gerila masivně podporována Českou televizí i některými médii

Magoři jako Václav Klaus, Tomio Okamura, Daniel Landa a nově i kardinál Duka se k nim přímo či nepřímo připojují a čísla o nárůstu nakaženosti úspěšně rostou.

Máme nejvíce nakažených na 1 milión obyvatel na světě a situace se nemění. A svým počtem mrtvých jsme rovněž po Belgii a Velké Británii na špici.

Přesto oněch 50% vidí příčinu v jakémsi „velkém resetu“ a mnozí z nich mi na facebooku píší, jak to, že nechápu, že nás chtějí zničit. Když se ptám Kdo? Odpovídají, že nemá smysl se se mnou bavit.

Každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží. Abych nebyl nespravedlivý, tak tato vláda úspěšně vítězila, když na slovo poslouchala prof. Prymulu, případně MUDr. Maďara.

Největší politickou chybou Babiše bylo, že se nechal nahnat k odvolání Prymuly z funkce ministra zdravotnictví. Kdyby to neudělal, byli bychom dnes určitě za vodou. Stejně tak Hamáček jako ministr vnitra měl být mnohem razantnější při nastolování veřejného pořádku a tak jako vedle v Německu, policisté nikdy neměli váhat při využití všech opatření k zábraně nezákonného stavu.

Přesto nazrává čas najít sílu mezi běžnými a racionálními občany a odvážně tyto šiřitele paniky odhalovat.

Jsou šílení a fanatičtí jako byli „chvilkaři“. Jsou podporovány všemi protivládními silami, ale navíc i částí opozice, která se kdysi zdála být na straně rozumu, komunisty a okamurovci.

My, ta mlčenlivá většina umíme číst, chápeme čísla, chápeme co říkají údaje. Víme, že jsme v počtu nakažených nejhorší na světě a že mrtví budou jen přibývat. Ti šílenci jsou v každé zemi, ale trvale protibabišovská a protizemanovská rétorika vede k tomu, že i ti, kteří by jistě za jiných okolností nevolili Piráty a tím mám na mysli například stoupence komunistů či SPD, jim i koalici SPOLU připravují vládnutí po říjnu tohoto roku.

Aby bylo jasno. Určitě, jak vidíte nejsem absolutním kývačem na vše, co dělá prezident či předseda vlády. Ale nechápu idiocii SPD a KSČM, že připravují neomarxistickou radikálně liberální variantu volebního převratu. Protože pravicové síly typu Svobodných určitě vládnout nebudou.

Já jen, aby to soudruzi z KSČM i SPD věděli.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.