Radim Valenčík: Pavle Svobodo, odstupte z kandidátky a omluvte se

ransdorf
25.3.2019 12:37
Připomínám: Zatčení Miloslava Ransdorfa ve Švýcarsku při pokusu o trestný čin považuji za mezinárodní ostudu naší země, s jakou zatím nenacházím srovnání. Budeme se za to červenat ještě několik let. (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svoboda-KDU-CSL-Zatceni-Miloslava-Ransdorfa-je-mezinarodni-ostudou-nasi-zeme-411405)

Teď se může červenat Pavel Svoboda – europoslanec za KDU-ČSL a lídr kandidátky za KDU-ČSL do nynějších eurovoleb: 


Švýcarská prokuratura zrušila trestní řízení v případu bývalého českého europoslance " Miloslava Ransdorfa a tří Slováků, kteří byli loni v prosinci zadrženi v curyšské bance kvůli podezření z finančního podvodu. Informují o tom slovenská média, podle kterých švýcarské úřady přiznaly podezřelým odškodné." Zdroj

Pavel Svoboda by jedním z těch, kteří uštvali Mílu Ransdorfa k smrti. Důvod? Závist, nenávist a nekritická služba zlu. Takoví lidé nás mají reprezentovat v EU?

Připomínám celé vyjádření:

"Zatčení Miloslava Ransdorfa ve Švýcarsku při pokusu o trestný čin považuji za mezinárodní ostudu naší země, s jakou zatím nenacházím srovnání. Budeme se za to červenat ještě několik let.
Zároveň je třeba říci, že se na pana europoslance nevztahuje ani europoslanecká imunita , ani diplomatická ochrana. Být zatčen přímo při trestném činu je situace, před kterou vás žádný z moderních imunitních a diplomatických nástrojů neochrání. Fakt, že šlo o území mimo EU a že je pan Ransdorf držitelem diplomatického pasu na věci nic nemění.
Musím ale zdůraznit, že je plně v odpovědnosti Komunistické strany Čech a Moravy, koho si nominuje jako svého reprezentanta v Evropě.
Pavel Svoboda"

Taky se Vám chce zvracet?
Radim Valenčík
Vysokoškolský učitel - Vysoká škola finanční a správní, první soukromá ekonomická univerzita http://radimvalencik.pise.cz/

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Supman

To je bohužel realita dnešního veřejného prostoru, že je zahlcen idioty, kterým stačí pouhé sebezviditelnění. A politici jsou na špici tohoto dekadentního pelotonu. Masová propaganda vůči komukoliv kdo se "ušpinil" levicovým myšlením či dokonce komunistickou ideologií je tak zažitá, že i jinak poměrně inteligentní lidé podléhají jevu nazvanému "groupthing", tedy skupinové hlouposti, kdy je pro jedince důležitější souhlasné mručení se skupinou, než pravda a skutečnost. Když někomu říkám, že Miloslav Ransdorf byl jediný europoslanec, který dle mého udělal ve své funkci něco hmatatelného pro běžného občana - zasloužil se o zrušení zlodějiny zvané "roaming" v EU - sleduje mne s podezřením a nedůvěrou. Takové sdělení je totiž v přímém rozporu s jejich "skupinovým" přesvědčením a já se tak stávám pokud ne rovnou agentem Kremlu, tak pomateným podpůrcem "bolševické" ideologie. Boj s hloupostí je prostě nekonečný...