Sankcí se Ti chlapče zachtělo?

vyvadil jiří nový
3.2.2021 09:42
... Navalný by u nás dopadl naprosto stejně

Čím dál tím méně mě baví cokoliv komentovat a píši stále méně. Ani se nebudu rozohňovat nad blbečkem Petříčkem (jinak ho nazvat skutečně nemohu), který vystoupil s jasnozřivou teorií, že proces proti Navalnému byl vykonstruován a chce to nové sankce. Ano to říká člověk, který, když byl vyzván, aby se postavil za Juliana Assangeho, pravil, že americká justice je přece spravedlivá.

Usmívám se nad hysterií části, ale opakuji jen části rusofobických států, které volají rovněž po masivních sankcích. Samozřejmě Pobaltí, Polsko a bohužel idiotsky i Česko.

Nuže především pochybuji, že sankce budou vyhlášeny. Především by v krátké době na ně recipročně Rusko odpovědělo, tak jak se to stalo již v předešlém případě.

Ale navíc. Bez ruského Nord Streamu II nevyřeší Angela Merkelová svou patovou energetickou situaci a celý Západ včetně i Macrona utře, pokud jde o záležitosti Blízkého východu (Sýrie a Libye), Náhorního Karabachu Zakavkazska, Iránu či Venezuely. A mimochodem i v Mali nová válečná vláda podporuje Rusko a přeje odchod původních kolonizátorů, tj. Francouzů a jejich přisluhovačů, tedy i Česka. A to ani nemluvím, že totální kolaps při dodávkách vakcín prostřednictvím EU vede k tomu, jak na kurzu nabírá ruský Sputnik.

Navíc jsem si jist, že sice Merkelová i Macron musí hrát svou hru na záchranu Navalného. Ale ani v Německu ani ve Francii potřeba vnější pomoci USA je podle posledního průzkumu Evropské rady pro zahraniční vztahy neskutečně nízká. Jen 10%.

A navíc, Merkelová i Macron si jistě opatřili věrohodné důkazy, jak to bylo s údajnou otravou Navalného, zejména, když ji zčásti zorganizovali nebo minimálně napomáhali její realizaci. A pokud měl k dispozici záběry z totálně devastovaného vnitřku „Putinového paláce“, tak prostě ví, s kým mají tu čest.

Rusko prostě maximálně může ztratit nějaký bod, ale válku se Západem už rozhodně ne.

Ale navíc.

JSEM ADVOKÁT A BÝVALÝ TRESTNÍ SPOUCE.

PŘEMĚNA PODMÍNĚNÉHO TRESTU NA NAPODMÍNĚNÝ SE DĚJE U NÁS NA DENNÍM POŘÁDKU, POKUD ODSOUZENÝ NESPLŇUJE PODMÍNKY PODMÍNĚNÉHO ODSOUZENÍ.

ZKRÁTKA A DOBŘE, NAVALNÝ BY U NÁS DOPADL NAPROSTO STEJNĚ

Není tedy, co řešit.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.