Soukup - spasitel českého národa

soukup barrandov
17.1.2019 14:17
Včera ve večerních zprávách TV Barrandov sdělil generální ředitel a majitel této televize, konferenciér, analytik a moderátor v jedné osobě divákům své televize, že vstupuje oním dnem do české politiky s novým hnutím pod názvem List Jaromíra Soukupa.

Řeknu otevřeně, že nejsem v jeho případě úplně nezaujatý. Už se totiž těším na svůj soud s ním, pro který můj advokát dokončuje v současné době žalobu z důvodů lživých a kolosálně nesmyslných obvinění, která vznesl vůči mé osobě J. Soukup, coby konferenciér etc. své televize v posledních měsících. Byly to takové přívaly hnoje na mou osobu, že už řadu týdnů má advokát co dělat, aby se všemi nesmysly, které o mně Soukup řekl, prokousal a připravil bytelný podklad pro soudní rozhodnutí.

Na nedávné Soukupovy výzvy, abych se zúčastnil diskuze s ním v jeho televizi, jsem mu veřejně sdělil, že tak rád učiním při respektování dvou mých podmínek. Za prvé, nebude moci využívat při diskuzi se mnou čtecí zařízení. Za druhé, složí ještě před televizní debatou se mnou v TV Barrandov částku 500 000 Kč na účet SOS Vesničky. Vyjádřil jsem se asi tak, že pokud Soukup nebude moci využívat čtecího nebo jiného podpůrného zařízení, bude na něj stačit v diskuzi má fenka modrého gaskoňského baseta Tony… Soukupa po tomto mém sdělení buď přešla odvaha se se mnou utkat anebo mu došly peníze.

Ale po jeho odvážném vyjádření ve vlastní televizi, že chce vstoupit do politiky a bojovat proti oligarchům (! - a bylo by zajímavé vědět, zda sám sebe také klasifikuje jako oligarchu), mám velký zájem takovou diskuzi o velkých tématech a reáliích evropské, světové a české politiky se Soukupem uskutečnit. Nevěřím, že by měl odvahu do otevřené diskuze se mnou vstoupit. Dal bych si velmi záležet na tom, abych jej náležitě rozcupoval a rozehnal mu roupy jít dělat ostudu ještě do české a světové politiky. Stačí ta ostuda v jeho vlastní televizi...

Jiří Paroubek

jiri-paroubek
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Jiří Volný st.

Osobně bych s Jaromírem Soukupem rád debatoval a z případného taháku, čtecího zařízení, bych měl akorát srandu. Pochopitelně nejsem v kůži Jiřího Paroubka a v tom je ten podstatný rozdíl. Nevěděl jsem, proč pan Soukup tak šije do všech možných i nemožných  kauz a teď už je mi to jasnější.

Otázka zní: Jaké má J.Soukup a jeho případná politická strana šance na překonání základní výšky, tedy pětiprocentní hranice? Ukázalo se, že jmenovaný má na předpovídání volebních výsledků mimořádný talent nebo měl zkrátka štěstí. Dále je zde příklad úspěšného televizního magnáta Silvia Berlusconiho. Na druhé straně mají začínající subjekty většinou nevýhodu v děravé kapse a obtížném přístupu k médiím. J.Soukup si nadělal mnoho nepřátel, kteří se mu paradoxně o větší slávu postarají. Jsem zvědav, jak si poradí s výběrem spolukandidátů a kdy se objeví nějaká nastrčená černá ovce.

antoninsebek

Tony, lehni.