Soukup zřejmě dořádil

zeman soukup
15.1.2020 16:03
V úvodu tohoto článku musím napsat, že zřejmě nejsem tak úplně objektivní ve vztahu k Soukupovi a k jeho televizi. Mám s ním soudní spor. Soukup totiž o mně, před mou kandidaturou do senátu v Ostravě, v říjnu 2018, uváděl v několika svých „publicistických“ pořadech takové lži, že jsem se to rozhodl řešit soudní cestou. Zřejmě se domníval, že mu lži v případech starých téměř dvacet let projdou, protože si nezajistím důkazy tvrdící opak. Dalo to sice práci, ale podařilo se mi bytelné důkazy pro soud zajistit.

Už před časem jsem pana prezidenta ve svých článcích vyzýval, aby ukončil spolupráci se Soukupem. Jak se v minulém roce ukázalo, a jak to zveřejnila ČT v pořadu Nory Fridrichové, Soukup měl už tehdy velké dluhy ve společnosti provozující TV Barrandov, převyšující miliardu korun. Bylo by zajímavé vědět, kolik těch dluhů má nyní. Čínský partner ve společnosti, která vlastní TV Barrandov, bude mít jistě radost, až jednou tyto dluhy bude muset řešit.

A tak jednou muselo nastat to, k čemu došlo nyní. Okolí prezidenta a sám prezident Zeman došli k názoru, že je spolupráce se Soukupem zatěžuje. Říkám pozdě, ale přece. A zaplať pánbůh za to. Obávám se, že jiný, takto sledovaný pořad, jako byl dialog Soukupa s prezidentem, TV Barrandov prostě nemá. Vše ostatní je programově Soukup anebo úplná veteš.

Chtěl bych z bývalého přátelství J. Soukupovi doporučit, aby prodal svou televizi, dokud ještě má nějakou cenu. Ať je to jak chce, nějakých 5 – 6% diváků tuto televizi sleduje. A značka má zatím určitou hodnotu.

 

jiri-paroubek
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

opatovice328

Ještě abych Vás vyvedl z přílišného optimismu, pane Paroubku. Tak já například patřím k divákům, kteří se každý večer na televizi Barrandov dívají, ale ještě jsem se ani jednou nedíval na Zemana. Takže Váš předpoklad, že až skončí Zeman na TV Barrandov, že skončí také díváci, je mírně řečeno mimo mísu. Zeman se stává jako utržený z řetězu a ukazuje, že mu jsou zájmy židovského státu milejší, než zájmy jeho voličů.

Jiří Volný st.

Takový dluh a stále se drží, to je divné. Bankrot zatím v nedohlednu.{#emotions_dlg.cool}

opatovice328

Pane Peroubku proč jste tak nenávistný? Jako politik byste měl mít větší nadhled. Zemen už hlasy voličů nepotřebuje, tam je ten problém. Dnes už Zemarn může říkat, co ho napadne a dělat naschvály všem těm, co ho tenkrát volili. Je mi ze Zemana na nic, ale tenkrát opravdu to bylo menší zlo, než ti ostatní.