V jakých autech mají jezdit čeští politici?

tatra tgm
4.4.2017 23:14
Řada našich politiků se zejména před volbami chvástá, jak chrání naše národní zájmy, jak podporují naši výrobu, naše výrobky, a přitom jezdí v autech zahraniční provenience. Otázkou je proč?

 

Znalí lidé dobře vědí, že francouzští politici jezdí výhradně v luxusních vozech francouzské výroby, značky Peugeot, výjimečně i v nejluxusnějších francouzských vozech Citroen, němečtí politici jezdí výhradně v prestižních vozech německé automobilky Mercedes-Benz, výjimečně v německých vozech zn. Audi či BMW, ruští politici v domácích vozech starší provenience ZIS, a nebo, v novějších vozech ZIL, švédští politici jezdí výhradně v domácích vozech Volvo, američtí politici v domácích vozech Cadillac, Chrysler, popř. Dodge či Jeep, a to právě proto, že jsou právem hrdí na svoji národní - domácí značku, kterou tím také náležitě propagují.

Podíváme-li se však na mnohé naše politiky, zjistíme, že tito dnes stále ještě jezdí většinou ve vozech německé výroby, značky Audi, BMW, a nebo Mercedes- Benz, ač dnes již máme vysoce kvalitní a dostatečně reprezentativní vozy domácí značky Škoda Superb, které jsou opravdu krásné, ale které i přesto dnes fakticky používá snad jen náš pan prezident Miloš Zeman, který tím také naši domácí značku Škoda – Auto náležitým způsobem propaguje a podporuje, ač by měl také nárok jezdit v prestižním voze Mercedes-Benz třídy S, o obsahu 5000 či 6000 ccm, či ve speciální úpravě Maybach, ale vzhledem k tomu, že je to skutečně „lidový prezident“, jezdí ve vozech výhradně české výroby.

Jak je vidět, mnozí politici si to zcela zjevně neuvědomují, ale i toto je ukazatelem toho, jak to ten který politik chápe, jak podporuje naši domácí výrobu a naši českou značku, která právě i tím, že ji používají nejvýše postavení politici, roste. A pokud by se snad vyskytl nějaký politik, který by snad pohrdal naší prestižní českou značkou Škoda – Auto, dejme mu to ve volbách najevo, neboť nepropaguje-li český politik ani prestižní české značky, neměl by být českým politikem.

Doc. JUDr. Miroslav NĚMEC, Ph.D.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Lubodoc

Mám takovej dojem,že většina z našich dnešních politiků by měla odjet policejním antonem.