Ať žijí ruští a čínští špióni….

vyvadil jiří nový
5.12.2018 10:42
Váhal jsem, zda zareagovat na tu trdlovinu s ruskými a čínskými špióny, kteří se do nás podle Jakuba Jandy zabořili tak jako nikdo. Já chápu, že Janda spojuje evropské hodnoty tvrdým pornem, ale tento příměr mne fakt pobavil.

Je vtipná invence našich tajných služeb, která požadují tvrdé zásahy proti Rusku, se kterým nás váže velmi kvalitní Smlouva o přátelství, spolupráci a vzájemné pomoci podepsaná Václavem Havlem a Borisem Jelcinem. Jen ať si ji baba Langšádlová najde a ať si ji najdou i pirátští rusofobové. Inu porušujeme ji ve všem, od faktu, že jsme upustili od pravidelných konzultací až po fakt, že nepečujeme o památníky těch, kteří nás v roce 1945 osvobodili.

Nově naše tajné služby objevili nebezpečí Číny a zvláště hedvábné stezky. No to bych chtěl vidět, jak by pochodili v Německu, kdy Angela jezdí do Číny dvakrát do roka a má program učinit z Číny významnějšího obchodního partnera než jsou USA, protože těm se zkrátka už moc věřit nedá.

Skupina rusofóbních poslanců trpasličích odumírajících pravicových stran a nového probruselského , protiruského a protičínského hnutí Pirátů chce vytvořit jakousi vyšetřovací komisi, aby dál vyšetřila snad to, co BIS ještě nevyšetřila. Je jasné, že Langšádlová by rozhodně měla být její předsedkyní. To, že chce proti Rusku zahájit atomovou válku bez ohledu na důsledky svědčí o její průraznosti. Ale já bych přece jenom byl proto, aby ještě chvíli lidstvo přežilo, i když si to Langšádlová a určitě Bartoš nepřejí…

Každý tajná služba žije svým vlastním životem. CIA zlikvidovala fyzicky mnoho hlav států, které se USA nelíbily, podporovala mnoho převratů, kterým by Langšádlová a naši liberální Piráti tleskali ze všech sil, ale dnes už je skromná. Dnes chce jen odstranit svého prezidenta. Zatím neuspěla, ale dosud jsou vážná podezření, že kdysi zlikvidovala J.F. Kenedyho a možná se jim to podaří i nyní.

Jako metoda byla přijata téze o pronikání Ruska do voleb v USA na všech stupních. Pobavil mne ministr obrany USA MATIS, který pronesl, že opět nyní Rusko zasahovalo do jejich voleb.

To ovšem už je rafinovanost. Jak se následně ukázalo, Trump kromě udržení Senátu výrazně prohrál, ztratil 40 mandátů ve Sněmovně a 6 guvernérů. To jako Rusové podporovali Demokraty?

Souhlasím s protiruským liberálem čili fašistou Ondřejem Kundrou a stejně tak s poslancem Markem Bendou, že zpráva bezpečnostních služeb ukazuje na Zemana.

A já bych to posílil. Tajné služby prostě chtějí Zemana tak či onak zlikvidovat, jak se o to snaží CIA v USA u Trumpa. Následně by zřejmě chtěli připravit i odstranění Babiše připravit nástup dnešní opozice.

Protože mezi námi 3 z 5 oněch maličkých stran sítem voleb už neprojdou. Jediná cesta by byla cesta nějakého malého puče…

Je dobré o věcech přemýšlet a otevírat je.

Nevím jaký je rozpočet tajných služeb a kolik mateřských školek by se z něho postavilo. I kdyby jich bylo jenom pár, bylo by to pro tuto zemi plodnější a hlavně bezpečnější.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Keďže my ,ľudia, sme takí, akí sme, špionáž je výsledok našej povahy a našeho konania + aj dnes historická nevyhnutnosť. Štát, ktorý by nemal kontrarozviedku a rozviedku, by bol stratený v mori  pirátov a kolonizátorov. 

Špionáž je objektívna nevyhnutnosť. Avšak čo je neprijateľné, je to, že NATO+ EÚ  sa riadia heslom : Zlodej kričí, chyťte zlodeja. Žiadne zoskupenie, žiaden štát nemá toľko špionážnych a tajných služieb, ako práve NATO = EÚ. Rusko je mravenec oproti nim - čo do počtu členov tajných služieb, počtu špionážnych satelitov a odpočúvacích zariadení.....

Matematika je neúprosná   : 1 miliarda obyvateľov v NATO + EÚ proti 145 miliónom Rusov. Už z tohto hľadiska je hyenizmus NATO + EÚ vytvárať  u občanov strach z Ruska. A každú obranu Ruska pokladať za útok na také monštrum ako je NATO+EÚ.

Bežne používaný dvojaký, či trojaký meter zo strany tohto monštra , je znakom zbabelosti, amorálnosti a degenerácie.

Cui bono ? Prospieva to len kolonizátorom a pirátom, ktorí svoje plány na obsadenie a zničenie Ruska , zakrývajú  propagandou strachu z Ruska. Metóda je jednoduchá : stokrát opakovaná lož, sa stáva pravdou. Účinok sa neminul cieľa : ľudia to už majú v " DNA ". Napríklad Langšádlová a spol. 

Darmo, užitočných idiotov nie je nikdy dosť.