Zpráva BIS zpracována pečlivě - podle vysílání ČT

spy
4.12.2018 10:39
Jak se již stalo tradicí, BIS zpracovala svou zprávu pečlivě, přesně podle toho, co vysílali v České televizi . Skvělý výkon!

Toto si ovšem zaslouží pozornost:

" " Drtivá většina dezinformačních webů v českém jazyce je dílem českých (ideologicky motivovaných a přesvědčených o škodlivosti NATO, EU, USA, liberální demokracie či prvoplánově proruských) občanů, které nepodporují ruské entity." Jinými slovy, čeští dezinformátoři podle BIS jednají v drtivé většině na vlastní pěst a šíří to, co považují za pravdivé. Co říkají, je prý věcí svobody slova, veřejného diskurzu a občansko právních sporů. Ale BIS dodává, že takové weby a občany ruská strana využívá. "

V širším kontextu viz:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Podpora-Ruska-v-CR-BIS-zaujala-vetou-Ti-lide-tomu-opravdu-veri-a-Putin-je-neplati-A-proto-561835?fbclid=IwAR1SBOHEOn-7j3RxVJDD5pGa2bM_fdk9Kam4vif4hC1u6KykOwA2Vvtqoys

Kdyby tak BIS dokázala ještě ověřit, zda čeští občané, na rozdíl od ČT, nemají občas pravdu! Ale třeba i k tomuto závažnému poznání se BIS postupně propracuje. Stačilo by používat vlastní rozum, jak to dělají čeští občané.

Radim Valenčík
Vysokoškolský učitel - Vysoká škola finanční a správní, první soukromá ekonomická univerzita http://radimvalencik.pise.cz/

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

paysan

Trefné! Také jsem to ve včerejším vysílání zaregistroval a marně čekal na dodatek moderátora Událostí, který to okomentuje, že vždyť u nás máme svobodu projevu, tedy i svobodu mít vlastní názor. Škoda, nedočkal jsem se!