O síle osobnosti

26.11.2010 20:01
Michal Hašek, jeden z kandidátů na post předsedy ČSSD, se pro server Parlamentní listy nechal slyšet, že Jiří Paroubek nebyl démon, jen mu nikdo nedokázal říct ne. Z toho vyplývá, že ani dva favorizovaní kandidáti - Sobotka a Hašek - nebyli schopni Jiřímu Paroubkovi odporovat. Jsou to ti správní na post šéfa ČSSD?
"Nikdo mu neodporoval," vzpomíná Hašek na předsedování Jiřího Paroubka. Pro mě, jako pro ženu, z toho vyplývá jediné: Jak Hašek, tak Sobotka nejsou silnými osobnostmi. Nedokázali ve vedení strany nic prosadit, protože se báli. Jsou to ti správní nástupci Jiřího Paroubka? Neměl by to být někdo, kdo mu dokázal odporovat? A je v sociální demokracii vůbec někdo takový? Pokud ne, jaká je záruka, že nový předseda ČSSD bude mít sílu odporovat komukoliv jinému?

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

pavelneduna
Prostě potřebujeme druhého Paroubka. Proč ho schánět, když už jednoho máme.
Roman Tyller
Přesně to samé mě taky napadlo. Ještě to vytahuje na světlo a myslí si jak tím pomluví staré časy v ČSSD. Přitom schazuje hlavně sebe i protikandidáta. Ale kdo by Paroubkovi taky odporoval, když v roce 2006 získal nejvyšší procentuelní podíl v historii čssd a ve volbách v roce 2008 oranžovou revoluci v krajích.Ovšem Ty největší odvážlivci a generálové se ozvali už v den odstoupení Paroubka (Onderka, Foldyna,Škromach)opravdu hrdinové...\r\nJá myslím že ani jeden není správna volba ale nikdo další mně ani moc nenapadá...