Články uživatele

obrazek
dnes 14:45
Hlava mafie Matovič sa dnes zase dovalil na tlačovku celý uchichňaný a vyrehlený, však na Slovensku kvôli nemu zomrelo len takmer 13 tisíc ľudí, tak prečo sa schuti nezasmiať.
obrazek
21.9. 11:12
Poprosím o minútu ticha za vyšetrovateľa, ktorý sa odvážil obviniť Moniku Tódovú z Denníka N. Tomu sa povie - rituálna samovražda.
obrazek
17.9. 15:56
Agentura pro výzkum veřejného mínění Median zpracovala exkluzivně pro ČRo průzkum přijatelnosti, respektive důvěry a nepřijatelnosti, respektive nedůvěry na funkci premiéra u špiček vlády a politických stran.
obrazek
16.9. 10:32
Ve druhé polovině století minulého a na počátku století jedenadvacátého se Demokraté ze strany reformní proměnili v nejhoršího nepřítele Ameriky, přesněji řečeno, oni Ameriku zničili. Bílou populaci nahradili „lidmi barvy“ třetího světa, kteří vyznávají odlišné hodnoty a odlišnou kulturu. Asimilace...
obrazek
11.9. 17:32
Čas utíká. 20 let už uplynulo ode dne, kdy mrakodrapy Světového obchodního centra, které byly vystavěny tak, aby odolaly nárazu letadel, byly strženy k zemi řízenou demolicí, jak to volné pádové zrychlení všech jejich částí při cestě k zemi jednoznačně dokazuje. Destrukci Dvojčat doprovázela série...
obrazek
10.9. 10:50
Vojnový zločinec Dzurinda dostal v Sorosovom denníku SME luxusný priestor na obhajobu amerických vojen.
obrazek
5.9. 08:14
dovoľte niekoľko dobre mienených rád, ktoré by Vám mohli pomôcť, aby ste toľko nestrápňovali svoj úrad.
obrazek
3.9. 08:42
V úterý ráno 30. srpna jsem na svém webu zveřejnil článek Gary G. Kohlse nazvaný Stupidita amerického byznysu a vojenských lídrů je zarážející. Nu a jestliže zarážela ráno toho dne, jak mám tuto stupiditu charakterizovat odpoledne téhož dne, kdy už byla desetkrát větší, než byla ráno.
obrazek
2.9. 05:57
Daniel Lipšic musí odstúpiť. Ešte dnes. Ten chlap je takou strašnou hanbou, že Urválek je v porovnaní s ním úplný neboráčik.
obrazek
30.8. 11:31
Fatální porážka USA NATO i nás v Afghánistánu přináší ovoce. Někdy velmi trpká v podobě aktivizace islámského státu, jindy zčásti trpká a zčásti pozitivní, jak pro koho, jako rychlý posun v geopolitickém uspořádání v podobě výrazného oslabení USA i Západu, ale i dosavadních regionálních spojenců...