Blogy uživatele Jaromír Petřík

obrazek
24.7. 17:43
V době, kdy jsou naše mainstreamová média v zajetí hysterie obětí komunistického režimu (Milada Horáková či farář Toufar), na straně druhé drží bobříka mlčení o vraždách a umučení našich občanů ze strany bývalé monarchie Rakousko-Uherska.
obrazek
15.7. 10:07
Zemřel Miloš Jakeš, komunistický politik vysmívaný za svůj proslulý projev v Červeném Hrádku na Plzeňsku z července 1989 a jeho neschopnost při podílu na řízení státu v čele KSČ.
obrazek
6.7. 17:42
ČSSD byla po celá desetiletí synonymem levice. Proč však při posledních volbách tak drtivě propadla a její voliči přešli převážně ke stranám jako ANO a SPD?
obrazek
29.6. 12:16
V minulých dnech se naše média věnovala 70. výročí popravy Milady Horákové pod heslem „zavražděna komunisty“. Zřejmě si neuvědomila fakt, že manžel Milady Horákové, který si podal žádost vstupu do KSČ prokazuje, že se média tímto heslem „střelila do vlastní nohy.“
obrazek
23.6. 11:36
Politická diskuse Michaely Jílkové na ČT1 se opakovaně objevuje ve stížnostech diváků, kteří chtějí, aby proti pořadu zasáhla Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Ta vzkazuje, že v pořadu tohoto typu se vyváženost špatně hlídá.
obrazek
20.6. 16:49
Západ nabízí Srbsku přijetí do EU s příslibem pomoci srbskému hospodářství. Cena je ovšem vysoká a to je uznání albánského Kosova ze strany Srbska.
obrazek
16.6. 10:24
USA zakázaly Evropské unii dokončit plynovod Nord stream 2 s "argumentem", že prý hájí zájmy Evropy. Spojené státy považují projekt Nord Stream 2 za hrozbu pro energetickou nezávislost Evropy. https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/kongres-usa-schvalil-sankce-kvuli-plynovodu-...
obrazek
11.6. 12:03
V posledních dnech náš mainstream velebí „odvahu“ předsedy Senátu Miloše Vystrčila za jeho rozhodnutí jet na Taiwan jako oficiální představitel našeho státu.