Blogy uživatele Růžena Chrastekova

obrazek
včera 07:23
Pan generální ředitel naší/jejich České televize se sice ještě přímo netopí, ale z té své rozhoupané židle musí mít dost děsný břichabol, když se chytá kdejakého stébelka.
obrazek
8.4. 07:49
Bublá-li v některých lidech jejich vlastní, soukromá senkrovna, zapáchající kaluž marnosti z nespokojenosti s děním ve společnosti, v politice, ale i z toho, jak se ubírá samotný vlastní život, hrozí povětšinou, trápí-li je to hodně, že vytryskne z nich gejzír, tu menší, tu mohutnější, špíny. A...
obrazek
1.4. 08:29
Naprosto nejzbytečnější lidé v našem státním systému zase, opět škodí, rozvrací bezprecedentním způsobem naši demokracii, destabilizuje společnost.
obrazek
31.3. 07:51
V celé historii lidstva společnost pohrdala a tvrdě odsuzovala lupiče, zloděje, piráty, co se, většinou násilím, obohacovali na úkor lidí, kteří si na svoji existenci museli vydělávat prací, jakoukoliv, budovali si své domovy, řádně zaopatřovali svoje rodiny, potomstvo. Obecně a zeširoka vzato.
obrazek
25.3. 10:18
Jsou to ale šikulkové, ti opoziční poslanci! Zase, opět chtějí zřídit další Parlamentní vyšetřovací komisi, tentokrát k nákupům ochranných pomůcek v době začátku pandemické koronavirové krize vládou, ministerstvy vnitra a zdravotnictví.
obrazek
17.3. 08:37
Proč jenom si všichni ti, co jim ten ďábel Babiš leží v žaludku, pije krev, šíííleně leze na nervy, nedá v noci spát atd., neuvědomí, že v jednotě je síla a nesloží pořádnou koalici všichni dohromady?
obrazek
9.3. 09:11
Bláhoví a naivní voliči, kteří ještě pořád chtějí volit Pirátskou udavačskou stranu – PUS, by si už konečně měli uvědomit, probrat se ze svého "buřičského postoje", co by je čekalo, kdyby tihle lupiči, nedej přírodo, vyhráli, podle a nefér spojeni předem se STAN, volby.
obrazek
2.3. 09:51
Urputná touha opozičních politiků znovu vládnout a znovu si přikloňovat, těch nových jít ve šlépějích svých vzorů z první skupiny, být za každou, doslova a do písmene za každou cenu v čele státu, to je prachjednoduchá příčina celé této naší současné mizérie v boji s COVID krizí.
obrazek
16.2. 09:21
Za vydatné pomoci opozice v tzv. demobloku a víc jak podpůrné mediální pomoci prý veřejnoprávní České televize, zlovolně škodí Senát, v čele s nedůstojným, trucovitým a prolhaným Milošem Vystrčilem, rozeštvává společnost, chová se otevřeně nepřátelsky k vládě, snaží se jí všemi prostředky bránit v...
obrazek
8.2. 11:09
Málokdy se stává, že lze s výroky zástupce Strany modrých strak, ODS, souhlasit. V posledním televizním pořadu Partie na tv Prima ale vyzval spoludebatér Skopeček u té ODS ministryni za ČSSD Maláčovou, aby se za svůj výrok omluvila a nelze jinak, než s ním souhlasit. Víc jak prostořeká ministryně...