Blogy uživatele Václav Husák

obrazek
20.1. 17:34
„Dobré ráno, vážení posluchači. Dnes je 16.leden 2118. Posloucháte vaši oblíbenou stanici Středoevropský chalífát 1 – Radiojournal. Alláhu Akbar. Vítám vás u přehledu nejdůležitějších informací. Bohužel musím začít velmi smutnou událostí, která se odehrála v noci na dnešek na 110 kilometru dálnice...
obrazek
12.1. 21:31
Donedávna jsem netušil, že velikost ženských ňader je nepřímo úměrná revolučnímu zanícení jejich nositelek.
obrazek
1.1. 20:16
Den v kalendáři označený jako svátek Silvestra je v roce jenom jeden. Ale stejně tak je jenom jeden den označený jako pátek 5.ledna se svátkem Dalimila. Zatímco pátý leden 2018 nejspíše proběhne bez zvláštních událostí, Silvestrovský večer a noc 2017 jich byla plná.
obrazek
29.12. 12:10
„Nemelem nemelem, nemelem nemelem, sebrala nám voda mlejn.“ Dle titulku je zřejmé, že voda je v tom tentokrát nevině. Skutečnost, že často ani početná řada let nestačí na to, aby byly pravoplatně rozhodnuty soudní či správní spory, svědčí o tom, že je „něco shnilého v právním státě Českém“. A „boží...
obrazek
25.12. 18:15
Zlaté staré časy, kdy jediným pojít­kem mezi zaměstnancem a jeho rodinou v průběhu pracovní směny byla pouze ban­daska s cikorkovou kávou a hrneček s jídlem k ohřátí. Jistě málokdo si mohl dovolit nosit do práce poštovního holuba, který by mu mohl zprostředkovat alespoň jednostranný kontakt s...
obrazek
23.12. 23:18
Určitě nejsem technický typ muže. Ne, že bych si nedovedl poradit se zatlučením skoby pro obraz, ale každý přístroj a zařízení skrývající pod povrchem více než pět součástek mne naplňují pocitem posvátné hrůzy.
obrazek
22.12. 22:06
• Jaromír Soukup moderuje pořad „Týden s prezidentem“. • „Kauzy Jaromíra Soukupa“. • „Duel Jaromíra Soukupa“. • „Aréna Jaromíra Soukupa“. • „Vánoční instinkty Jaromíra Soukupa“. • „Silvestr Jaromíra Soukupa“.
obrazek
3.12. 15:12
V pátečním večerním televizním zpravodajství (1.prosince 2017) jsem v souvislosti s informacemi o stále se rozrůstající epidemii žloutenky v Ústeckém kraji zahlédl záběry Předlic – jedné ze čtvrtí města Ústí nad Labem. Byly doslova drastické.
obrazek
2.12. 12:44
Když jsem byl mlád, tedy zhruba před 55 lety, bývala Askalona nejhezčí osadou, kterou jsem znal. Neobdivoval jsem však jen tuto úžasnou trampskou osadu, ale i přírodu. Za nejhezčí časopis na světě jsem tehdy považoval americký National Geographic, ke kterému jsem se občas na pár dnů dostal.
obrazek
30.11. 14:17
Spadla a ani to nebylo moc slyšet. Nedivme se, vždyť pád hromady papírů příliš nerachotí.