Blogy uživatele Adam B. Bartoš

obrazek
9.1. 14:35
Dříve než se necháme strhnout mediálním proudem předstíraného spravedlivého hněvu proti prezidentem Klausem vyhlášené amnestii, stojí za to počítat do desíti. Možná nám při počítání dojde, že na Hrad to pokřikují především a pouze vykasané nohavice. Jako vždy.
obrazek
12.12. 17:04
Před několika dny jsem sepsal text o Karlu Janečkovi do jednoho chystaného bulletinu. Pokud vyjde, bude už tak trochu neaktuální, protože byl psán ještě před vystoupením Daniela Landy, respektive před jeho mediálním ohlasem. Neaktuální proto, že si v něm stěžuji na to, jak politici i novináři stojí...
obrazek
28.11. 03:12
Už jsem z toho byl notně nervozní. Přesně půl roku uběhlo – a žádná návštěva izraelské delegace u nás ani české u nich. Co se to děje? Že by vztahy mezi ČR a Izraelem ochladly? Pak ale kdosi zasáhl autobus v Tel Avivu tak, že se v něm vysypala skla a český premiér pohotově přispěchal s rozhořčeným...
obrazek
11.10. 12:59
Od chrastavských událostí uběhl jen týden, ale co se za těch sedm dní na toto téma popsalo papíru… Jedna rovina úvah přitom zatím ve všech komentářích chybí.
obrazek
25.9. 14:06
Nesleduji každý krok všech prezidentských kandidátů, kterých je ostatně už tolik, že už jen jejich aktuální počet je leckdy obtížné uhlídat. Jen občas něco zachytím v rámci všudypřítomného internetového zpravodajství.
obrazek
29.8. 00:48
Vím, že by synové neměli být souzeni za hříchy svých otců, přesto jsem přesvědčen, že to, co se chystám napsat o jednom otci, o jeho synovi do jisté míry něco vypovídá.
obrazek
11.8. 01:35
Lóžoví bratři si v Praze otevřeli další rejdiště. Přivítejme třiatřicátý (nebo kolikátý vlastně?) pravdoláskařský neokonzervativní mozkový trust, který sice tvrdí, jak je nestranický, nezávislý a neideologický, ale spíše by mu slušelo přízvisko “zahraniční agent”, jak se musejí nyní nově nazývat v...
obrazek
31.7. 12:38
Kandidát na prezidenta Jan Fischer by měl říci, které zemi a kterému národu patří jeho loajalita. Měl by vysvětlit, proč kandidoval do Evropského židovského parlamentu.
obrazek
12.7. 14:43
Karel Janeček, nekompromisní bojovník, před kterým se prý klepe kdejaký korupčník v Česku, začíná pomalu vystrkovat růžky. Nejprve nám ukázal ty ďábelské, rudé, plastové. A nyní přitvrdil. Spojuje se s Vladimírem Dlouhým. Jestli ale svoji rohatou fotku ještě "okecal" jako recesistický...
obrazek
3.7. 12:04
Sledujete ten cvrkot a šrumec poté, co byl ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil odvolán? Je to už devátý ministr Nečasovy vlády, který padl, ale za žádnou z politických mrtvol se nekonalo takové mediální rekviem jako nyní.