Blogy uživatele Antonín Šebek

obrazek
16.3. 10:19
Článek na Seznamu. ... Není to nic radostného, ale stojí to za přečtení. Jsou tam i svědectví přímých účastníků. Dovolil jsem si tam v diskusi dotaz, kdo to tehdy tak hrdinsky válčil a vyslovil jsem přesvědčení, že Putin to nebyl.
obrazek
8.4. 13:31
PROTOŽE SE MŮJ PŘÍSPĚVEK BUDE TÝKAT MIGRANTŮ, TAK BUDU STRUČNÝ A BUDU VYCHÁZET Z DOSTUPNÝCH ZDROJŮ. V JEDNOM SE SVÝCH KOMENTÁŘŮ JSEM JIŽ UPOZORNIL NA TO, ŽE TEN PŘÍDĚL DO NÁRUČE PANÍ MERKEL BUDE MÍT LOGICKY SVOJI DRUHOU VLNU. A JE TO TADY.
obrazek
26.1. 00:39
konec cenzury v Česku, jak se bránit nepravdivým fámám, Naše Veřejnoprávní Nezávislá Česká televize, nebezpečné informace, Rozpuštěný a vypuštěný
obrazek
11.12. 19:51
Počet migrantů do Itálie roste. Proč se na to nijak konkrétně nereaguje? Není to také proto, že to někomu vyhovuje? Existuje nějaké jednoduché a rychlé řešení?
obrazek
30.10. 09:47
Citace hanlivých slov vůči panu prezidentovi, "ukřivdění" z české politické scény - spojili se!, časopis Týden vede kampaň "dlouhodobě", útok na prezidenta v pěti krocích
obrazek
26.10. 22:59
B. Kočího Malý slovník naučný, vydaný před 90-ti lety, za Tatíčka Masaryka, Na straně 1968 je heslo Tibet, které přetiskuji v plném znění.
obrazek
1.6. 19:35
Nerad Vás, vážení přátelé, odvádím od veselých témat. Nemyslím, že Vás "zlámu na cestu pravou". Ale v souladu s filmem "Přelet nad kukaččím hnízdem" sděluji, že "alespoň jsem se o to pokusil".
obrazek
30.3. 21:55
Z dřívější tvrdé cenzuty se stala tvrdá editorizace v mediích. Pražská klafárna reagovala na rudou barvu jednotně. Výjimkou byly dva články. Jeden je všeobecně ke shlédnutí: USA vyšlou do východní Evropy plně vyzbrojenou brigádu. Ten druhý má nadpis: Západ vyvážel své radikály, aby se vyřádili v...
obrazek
20.1. 16:55
"Němci nepochopili, jak muslimská imigrace jejich zemi transformovala, a budou si muset zvykat na mešity vedle kostelů." Klid, prosím pěkně, jde o citát, který pronesla známá osobnost. Kniha Benjamina Kurase „Jak zabít civilizaci“ byla napsána již v roce 2011 (jedenáct) a pan...
obrazek
10.1. 11:14
Tentokrát jde o celostránkový článek v Mladé frontě, kterou podle vlastního prohlášení přináší deník jako první. Jde o zápisky kancléře prezidenta Edvarda Beneše, pana Jaromíra Smutného. Měl je prý napsat v exilu.