Blogy uživatele Jan Vysočina

obrazek
15.6. 22:57
Evropské dějiny vlastně nic takového nepoznaly. Když přicházeli dobyvatelé, vytvářeli vládnoucí kastu, která byla mnohem méně početná než původní obyvatelstvo. Neměli vyšší porodnost než domácí obyvatelé, takže obě etnika se mísila a přežilo mnoho z podmaněné kultury i podmaněných genů.
obrazek
13.6. 19:14
Babišova vláda v Lucemburku se na Radě ministrů EU nepostavila proti Dublinu IV. Pouze 7 zemí spolu s Itálií a Slovenskem bylo proti, Česko mezi nimi nebylo. Vláda Hnutí ANO něco jiného říká doma, ale při hlasováních v EU podporuje německou vládu! Proč se Babišův ministr vnitra nepostavil proti...
obrazek
10.6. 18:41
Navíc příklad Izraele po druhé světové válce ukazuje, že pokud jsou vytvořeny správné podmínky, může se lidské chování změnit neuvěřitelnou rychlostí.
obrazek
5.6. 20:41
To platilo v celé historii lidstva a je tomu tak i dnes.
obrazek
15.5. 19:40
V pondělí 14. května nebyla v Gaze válka. Demonstranti nevystřelili jedinou kulku či raketu navzdory přítomnosti ozbrojených skupin v zadní části davu. Šlo o obrovský protest, jaký Gaza nikdy nepoznala, šlo o protest s holýma rukama.
obrazek
8.5. 18:25
V tomto duchu si můžeme přečíst dezinformační komentář na portálu Aktualne.cz od jeho redaktora Jana Gazdíka. Typicky mlží, když nemá po ruce argumenty. Odvolává se na nespecifikované experty v oblasti chemických bojových látek, když tvrdí, že prezident Miloš Zeman vyzradil tajné informace o tom,...
obrazek
14.4. 19:59
Babiš se o to pokouší již od 22.10.2017. Situace je nyní taková, že jeho pozice neumožňuje dospět do cíle. Nikdo za jím definovaných podmínek nechce podpořit jeho menšinovou vládu. Ani jeho poslední rozhovory s ČSSD nevedly k cíli.
obrazek
7.4. 17:29
Tento hacker prý napadl soukromé sítě v USA a získal z nich řadu údajů, které poškodily americké občany, kteří jsou uživateli těchto soukromých společností poskytujících tento druh služeb.
obrazek
1.4. 09:36
Tak se setrvale vyjadřují američtí politici ať jsou to demokraté nebo republikáni. Nějaké Rusko přece nemůže dělat to samé jako to provádí nyní i ve své krátké historii nejdemokratičtější stát světa. USA přece všechny své předchozí kroky vůči zahraničí vždy konaly pro posílení míru a demokracie!
obrazek
26.3. 20:09
Složení Parlamentu již neodpovídá názorům společnosti a možností nápravy se nyní jeví uskutečnění nových voleb. Existuje pro to mnoho důvodů. Jedním z posledních jsou výroky Petra Gazdíka z hnutí Starostové a nezávislí. Na to lze nyní reagovat následovně: Dost bylo urážek a nepodložených...