Jiří Dolejš

Obrázek uživatele jiri-dolejs
Informace o mně
Ekonom a politik. V letech 1994-2002 členem zastupitelstva hl. m. Prahy, od roku 2002 poslanec Parlamentu ČR.

05.02.2015
(přečteno 1x / komentáře )
30.06.2014
(přečteno x / komentáře )
27.03.2014
(přečteno 1x / komentáře 1)
16.01.2014
(přečteno x / komentáře 1)
29.11.2013
(přečteno 1x / komentáře 1)
31.10.2013
(přečteno x / komentáře 3)
10.10.2013
(přečteno x / komentáře 2)