Články uživatele Jiří Paroubek

obrazek
8.2. 16:10
A jak posuzují občané ČR v současné době velké hrozby? Tedy, alespoň podle průzkumu CVVM, který byl nedávno zveřejněn.
obrazek
26.9. 12:44
Bylo by zajímavé, kdyby agentura pro výzkum veřejného mínění CVVM, která je placena ze státních peněz, poodhalila tajemství, jak vlastně k výsledkům svých průzkumů přichází. Bude zajímavé také provést srovnání skutečných volebních výsledků a volebního modelu CVVM ze září, případně z října. Obávám...
obrazek
19.9. 14:55
V dnešních Hospodářských novinách, které se dlouhá léta zcela nekriticky chovaly jako tiskový orgán Zdeňka Bakaly k premiéru Sobotkovi, se rozebírá v článku Petra Honzejka „Nahnědlé lístky na oranžové růži ČSSD“. Nevhodný výrok jednoho funkcionáře ČSSD.
obrazek
6.9. 15:17
Ve východní Sýrii se syrská armáda prezidenta Asada v tuhých bojích probojovala do vládou držené enklávy, kterou v Dajr az-Zauru po tři roky obléhal Islámský stát.
obrazek
6.9. 15:11
Podle guvernéra ČNB si EU „musí nejdříve vyřešit vlastní nesoulady“, aby ČR mohla uvažovat o vstupu do EMU, tedy o zavedení eura.
obrazek
5.9. 15:01
Německý zpravodaj v Česku Hans-Jörg Schmidt napsal pro německý časopis Die Welt článek o podvodníku A. Babišovi. Babiš podle něj měl protiprávně zneužít dotace ve výši 50 milionů korun na stavbu svého luxusního sídla Čapí hnízdo kousek od Prahy.
obrazek
5.9. 14:58
Dnes čeští učitelé vyhlásili stávkovou pohotovost v souvislosti s tím, že se vláda zatím nezabývala jejich požadavkem navýšení průměrné mzdy učitelů meziročně o 15 %.
obrazek
5.9. 14:33
Ne, sprosťáctví. Mám často výhrady k slovníku Miloše Zemana.
obrazek
4.9. 15:38
Americký list New York Times tedy obvykle velmi dobře informované médium s tradicí výtečných zpravodajských zdrojů, informoval v minulém měsíci, že Severní Korea získala motory do svých balistických raket, z Ukrajiny.
obrazek
30.8. 09:30
Je to jistě chválihodné rozhodnutí, když tamní krajský lídr B. Sobotka, za přítomnosti celostátního lídra L. Zaorálka, zahájili volební kampaň této strany na jižní Moravě.