Články uživatele Jiří Paroubek

obrazek
20.2. 10:58
Dnešní bulvár přináší informaci o odchodu mé manželky Petry ze společné domácnosti. Nechci se k tomu nijak zvlášť vyjadřovat. Snad jen tolik:
obrazek
13.9. 18:45
Podle průzkumu veřejného mínění agentury SANEP, která jako obvykle pracuje s velkým vzorkem telefonicky dotazovaných, bylo dotazováním zjištěno, že přesně 50 % dotázaných se vyjadřuje ve prospěch zálohového výživného.
obrazek
12.8. 22:44
Podle dnešních Lidových novin, MfD a jejich derivátu iDnes by měla tzv. Šlachtova zpráva přinést senzační odhalení. Obsahuje prý odposlechy aktérů z kauzy Vidkun. Je to zřejmá snaha vydestilovat z úplné hlušiny zlato... To, jestli se nějaký podnikatel, kterým je Langerův dlouholetý kamarád, baví s...
obrazek
11.8. 16:56
Na dnešním jednání by měl správce konkurzní podstaty rozhodnout o tom, zda OKD pošle do konkurzu, anebo zda OKD bude procházet restrukturalizací.
obrazek
15.6. 12:05
Když jsem předevčírem pročítal německé servery – konkrétně web časopisu Der Spiegel – k svému překvapení jsem zjistil, že kancléřka Merkelová právě odcestovala do Pekingu, spolu s šesti svými ministerskými kolegy z vlády, aby hovořila s představiteli Číny o dalším prohloubení spolupráce.
obrazek
16.3. 22:34
V loňském roce se vláda naprosto uspokojila velmi dobrými výsledky českého stavebnictví. Došla zřejmě k názoru, že stavebnictví, které je od roku 2009 v krizi, se dostalo do pozitivních relací.
obrazek
31.10. 21:46
Organizátoři Světové výstavy v Miláně připravili v pátek večer nejen milovníkům baletu úžasné představení na scéně milánské La Scaly. Byla to oslava krásy, úžasného baletního umění a hudby. Minulý týden mohli milovníci opery sledovat v Miláně koncert Andrey Bocceliho a jeho početných hostů – hvězd...
obrazek
16.10. 11:40
Andrej Babiš chce významně navýšit armádní rozpočet kvůli boji proti terorismu. Je to opravdu zábavná úvaha, podle které bychom se zřejmě měli stát jedním z hlavních bojišť, na kterém se odehraje zápas se světovým terorismem. Přitom peníze vydané na zbrojení jsou peníze vyházené z okna.
obrazek
11.10. 23:11
Prakticky každý měsíc jsem v uplynulé sezoně navštěvoval Státní operu a Národní divadlo a jejich operní představení. Protože jsem majitelem satelitního televizního přijímače se dvěma programy s vážnou hudbou (Brava a Unitel Classica), mám tu a tam možnost konfrontace českého provedení s tím...
obrazek
24.9. 15:33
Před krajskými volbami v roce 2008 uskutečnila Krajská zdravotní, a.s., která sdružuje pět krajských nemocnic v Ústeckém kraji, výběrová řízení na nákup lékařských přístrojů za desítky milionů korun. Na základě provedených tendrů byly dosavadními představiteli Krajské zdravotní podepsány smlouvy,...