VIP blogy uživatele Jiří Paroubek

obrazek
včera 06:52
Sjezd sociální demokracie, který proběhl on-line v pátek a sobotu, byl očekáván s jistým napětím. Jak ukazuje nezakrývané zklamání lidrů stran české pravice, kteří si očividně přáli vítězství Petříčka a tedy pak nevyhnutelně následující pád vlády, může být většina české společnosti spokojena. Pád...
obrazek
9.4. 12:00
Situaci v sociální demokracii jsem popsal poměrně podrobně v řadě svých článků z poslední doby, které jsem umístil zejména na serveru Vaše věc.
obrazek
8.4. 09:10
Ještě před týdnem se zdálo být angažmá Slavie Praha ve čtvrtfinále Evropské ligy s Arsenalem Londýn jako minimálně vyrovnaná záležitost. Spíše bych dával větší šance Slavii.
obrazek
7.4. 15:29
Musím říci, že se zájmem sleduji předsjezdovou diskusi kandidátů na předsedu ČSSD.
obrazek
7.4. 08:24
Ten vhodný čas nastal sice už před pár týdny, ale chápu, že premiér Babiš zrovna nechtěl jít v této záležitosti do konfliktu s vlastním ministrem zdravotnictví.
obrazek
2.4. 07:59
Poslední průzkumy veřejného mínění vehnaly do svalů pěti pravicových opozičních stran novou energii. A tak se politický tlak na vládu pokoušejí stupňovat. Pomáhá jim v tom také postup ministra zahraničí Petříčka, který se de facto distancuje od kroků vlády ve vztahu k dostavbě nových jaderných...
obrazek
1.4. 18:19
(Slon Petr byl idolem mých dětských let v pražské ZOO....Ale přece jen to byl slon)
obrazek
1.4. 00:15
Na okrajovém serveru Info.cz jsem si s rozkoší přečetl rozhovor s jedním z kandidátů na předsedu ČSSD, na statutárního místopředsedu, na poslance sněmovny etc. To vše v jedné osobě, B. Štefana.
obrazek
31.3. 15:56
V tomto týdnu mi volala zjevně rozjitřená, ale milá redaktorka Seznam Zprávy, Kučerová, aby se mě zeptala na můj článek zveřejněný na serveru Vaše věc a na některých blozích pod názvem „Populární téma západního mainstreamu: Ujguři“.
obrazek
31.3. 07:51
Od sjezdu ČSSD, který letos proběhne, proti všem zvyklostem on-line, ve dnech 9. a 10. dubna, nelze očekávat žádná velká programová vystoupení. Celý problém se zužuje na případnou výměnu předsedy strany. Pokud k ní dojde, tak také výměnu vlastně celé vedoucí garnitury ČSSD.