VIP blogy uživatele Jiří Vyvadil

obrazek
22.1. 12:47
Polští politici vládní či opoziční jsou doslova zběsilí, když svět ve svém celku odmítá jejich intepretaci, že Rusko a Německo nese stejnou odpovědnost za vypuknutí II. světové války a jak prezident Duda tak premiér Morawiecki šíří nenávist vůči Rusku a vidí ho za viníka všeho zlého.
obrazek
14.1. 18:46
Nikdo se nemůže líbit každému, ale jestliže po mnoho let bezkonkurenčně vedl výzkumy svým negativním vnímáním Miroslav Kalousek, věřím, že ho v posledních měsících předstihl svými nechutnostmi, svými urážkami šířením pronacistickým postojů starosta Městské části Řeporyje , člen ODS Pavel Novotný....
obrazek
9.1. 16:04
Jsem rád, že jsem od první chvíle zavraždění generála Sulejmána dal lehce ironický a nadhledový charakter ve svém článku Byl to geniální krok Trumpa a nebo idiotismus. Od prvního okamžiku jsem totiž, pro mnohé neuváženě a drze odmítal vidět v zavraždění jednoho generála katastrofu.
obrazek
3.1. 15:03
Odstranění zjevně nejúspěšnějšího šéfa iránských Národních gard Sulejmáního na prvý pohled budí dojem totálního idiotismu. Ale možná jen na první pohled.
obrazek
19.12. 12:32
V této zemi, se přijala téze, že místní zastupitelstvo (v MČ Řeporyjích) je zcela svobodné a může svobodně a demokraticky oslavit součást nacistického Wehrmachtu, Ruskou osvobozeneckou armádu, která se dopouštěla válečných zločinů a zločinů proti lidskosti.
obrazek
18.12. 11:10
Česko se noří do čím dál zběsilejší nepřátelské atmosféry proti Rusku a Číně. Míra nenávisti, hrubosti a naplňování znaků přečinu výtržnictví podle § 358 odst 1, 2, přečinu Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod podle § 356 odst1, 3 trestního zákoníku,...
obrazek
16.12. 09:29
Tak jako v Česku se nový monopol jediné pravdy – nové totality koncentruje kolem Chvilek pro demokracii, na Slovensku se koncentruje kolem myšlenkově v podstatě duté, ovšem správně liberálně demokraticky zanícené prezidentce Čaputové.
obrazek
13.12. 09:43
Jak známo, Vladimír Putin vypustil nedávno lakonickou poznámku, zda do roku 2028 některé z nově přijatých východoevropských zemí neodejdou z EU, jakmile přestanou dostávat dotace a stanou se čistými plátci příspěvků…
obrazek
10.12. 13:13
Dobrý den, pane Vyvadila, mám k vám dotaz: Bylo by možné, abyste podal na Policii trestní oznámení na Mináře a Rolla za trestný čin rozvracení republiky? Jak je vidět, pletou si demokracii s anarchií a tu zde nechceme.