Blogy uživatele Karel Světnička

obrazek
19.5. 14:49
Někteří z českých Pirátů napsali, že zahraniční peníze používají na všechny možné instituce. Věřme, že Ústavní soud si nezaplatili.
obrazek
11.5. 15:17
Nyní máme roční výročí dvou (nechtěných?) prozrazení se členů České pirátské strany. Odborněji napsáno - dekonspirace. Počítají snad s tím, že se před volbami do Evropského parlamentu na jejich faux-paux zapomeneme?
obrazek
30.4. 11:08
Usilují snad protesty kvůli justici o to, aby nebyli trestáni, včetně těch co upláceli? Vedle Babiše, také Tomáš Zima, jeho postsovětští soudruzi, rozhazovačný ředitel Národní galerie Fajt, špičky Českých euromarxistických pirátů?
obrazek
14.4. 23:06
Časy se mění. Uplynulo dost času, aby se "legální" i "soudní" cestou podpořily snahy komunistů i sudetských antisemitů. Stačí, aby se našli ti správní na svých místech.
obrazek
7.4. 22:37
Text pro Ministerstvo vnitra v souvislosti s vyřazením Moravské a Slezské pirátské strany z voleb do Evropského parlamentu
obrazek
16.3. 18:04
Pozorní uměli poznat v jejich slovech, že asi bedlivě sleduje naši současnou politickou scénu. Jako by viděla, že se mezi novými mladými politiky objevuje něco, co vedlo k likvidaci demokracie nacisty i komunisty....
obrazek
18.1. 22:18
Kdovíkým zaplacenými kampaněmi již zmanipulovaná veřejnost o pravdivém zákulisí moc neví. Hlásaná transparentnost a otevřenost je u mnohých představitelů České pirátské strany jen, když se to hodí, navíc jen jako manipulační kampaň
obrazek
11.10. 21:44
Z něco přes 200 senátních kandidátů nám jich pro druhé kolo zůstalo jen 52. Jak podle čeho vybírat? Kdo není nebo naopak je zajímavý?
obrazek
11.10. 21:37
První kolo senátních voleb skončilo. Něco lze označit za úspěch, něco za neúspěch, ale to se jistě příště zlepší
obrazek
3.10. 11:11
Jedna věc je něco pro všechny, hlavně voliče před volbami, něco hlásat. Druhá je, dělat ve skutečnosti věci naprosto opačně, než je hlásáno.