Blogy uživatele Petr Meduna

obrazek
11.2. 08:36
Dnešní doba dává stranickým špičkám (nejen) možnost velmi úzkých a rychlých kontaktů s členskou základnou. Je to v případě vhodných podmínek, správné přípravy a neúčelového vyhodnocení dobrý základ pro tvorbu stranické politiky.
obrazek
17.5. 14:06
Ukazuje se, že psaní v některých případech až vlastizrádných dopisů do zahraničí mezi našimi „politiky“ dlouhou tradici. Ke čtyřem následujícím „kouskům“ asi ani není třeba dodávat komentář. Snad jen parafrázi titulu jednoho letitého filmu. Bože, jak hluboko klesli.
obrazek
17.4. 10:23
V sobotu 17. dubna 1999 byla v Batajnici nedaleko Bělehradu při nočním leteckém útoku NATO zabita ve spánku kazetovou bombou tříletá holčička Milica Rakić. Stala se jedním ze symbolů nepromlčitelných zločinů NATO a utrpení Srbů během agrese proti Jugoslávii.
obrazek
12.3. 14:30
Sněmovní poslanec Stanislav Berkovec se prý dopustil nejvyššího hříchu, když svým kolegům zaslal mail, ve kterém hodnotil kandidáty do Rady České televize. Hutný pokřik spustili ti, kteří jsou zpravidla spojováni s „pražskou kavárnou“ či s „chvilkaři proti demokracii“, přisátí k televiznímu...
obrazek
17.12. 11:58
V České televizi nás UNICEF prosí o pomoc potřebným dětem ve světě. Díky něco nad čtyři sta korun měsíčně můžeme změnit život několika z nich.
obrazek
12.9. 12:26
V souvislosti s výrokem Miloše Zemana o „oduznání“ tzv. Republiky Kosovo se objevují i hodně nebo zcela matoucí informace.
obrazek
17.4. 13:56
Marinos Ritsoudis, který se v roce 1999 odmítl účastnit bombardování Srbska organizací NATO, o osmnáct let později řekl, že je na tuto chvíli hrdý.
obrazek
3.4. 11:54
Občanská demokratická strana je společenstvím mimořádně schopných lidí. Jako příklad si veřejnost může vzít místopředsedu strany Martina Baxu.
obrazek
27.2. 13:15
Maďarský Fidesz čelí v posledních dnech v souvislosti se zahájením kampaně před eurovolbami kritice Bruselu a některých unijních politiků. Rozhořčení vyvolaly billboardy s portrétem předsedy Evropské komise Jean-Claude Junckera, kterému je přičítána podpora migrace do Evropy, záměrné oslabování...
obrazek
31.7. 13:17
Pražský advokát a politický šíbr Radek Pokorný žaluje v Praze žijícího amerického novináře Erica Besta. U soudu se mají sejít již zítra ve středu.