Články uživatele Redakce Vaše věc.cz

obrazek
19.1. 17:39
Rozhovor Parlamentních listů s Jiřím Paroubkem: „Jeho politické dědictví není nikterak skvělé. Ale lidsky si na něj nemohu stěžovat, i když jsme byli politicky někde úplně jinde,“ říká k odchodu Miroslava Kalouska (TOP 09) ze Sněmovny po dlouhých 22 letech Jiří Paroubek. Bývalý předseda sociální...
obrazek
6.1. 10:11
Milí priatelia, tento prípad sa im nepodarí "vyhniť". Krutosť trestu voči nevinnému človeku, ktorý navyše patril k policajným hrdinom, o ktorom sa mali písať oslavné knihy a nie ho zatvárať do basy na základe politickej objednávky - táto krutosť Matovičovej vlády robí z prípadu Milana...
obrazek
24.12. 13:04
Přejeme všem čtenářům pohodové prožití vánočních svátků.
obrazek
15.12. 12:06
Niekedy mám pocit, že slovenská politika je ako nejaká trápna reality šou, v ktorej sú najvyšší ústavní činitelia len druhotriednymi hercami.
obrazek
6.12. 09:50
České vydání mezinárodního portálu Sputnik přineslo v sobotu velký rozhovor redaktora Vladimíra Fanty s Jiřím Paroubkem. Text přinášíme v plném znění pod původním titulkem.
obrazek
12.6. 11:28
Podle průzkumu zveřejněného ve Financial Times tuto středu, který uskutečnila agentura PRC v osmi největších členských zemích NATO (kromě Turecka), je pro to, aby NATO vojensky zasáhlo, pokud by Rusko ohrožovalo východní členy Severoatlantické aliance, pouze necelá polovina občanů.
obrazek
10.6. 10:33
Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) ve svém stanovisku k návrhu státního závěrečného účtu za rok 2014 uvedl, že nové mechanismy, které měly bránit daňovým únikům, zatím nezabraly, a účinnost DPH, spotřebních daní a daní z příjmů fyzických osob je stále nízká.
obrazek
25.5. 14:28
Jiří Paroubek si ve zprávě, jež serveru Vaše věc poslal, všímá, že ani příznivá čísla o meziročním vývoji HDP v prvním čtvrtleté letošního roku zatím nezměnila pomalejší vývoj výběru daní, zejména DPH, což negativně ovlivňuje ekonomiku řady obcí, a zejména krajských měst.
obrazek
4.2. 11:15
Chateau Visegrád je výpravná obrazová publikace o čtyřech zámcích, českém Zbirohu, polském Wojanowě, slovenské Belé a maďarském Degenfeldu, na které se vysoká gastronomie po pádu železné opony vrátila. Stalo se tak díky tomu, že se z nich staly luxusní hotely, s věhlasnými šéfkuchaři, díky kterým...