Články uživatele Redakce Vaše věc.cz

obrazek
8.4. 15:23
V médiách pribúdajú správy o prisúvaní všetkých druhov vojska na východ Ukrajiny, na západ Ruskej federácie a do morí obmývajúcich Rusko a Ukrajinu – Čierneho aj Baltického.
obrazek
24.3. 14:08
Aby zabránilo srovnávání se současným státem, snaží se Chorvatsko záměrně vymazat dědictví Jugoslávie a roli socialistické federace v rozvoji národní kultury, umění a infrastruktury.
obrazek
13.2. 13:15
Málokdo asi zcela věří všemu, co se objeví ve zpravodajství a publicistice ze zákona veřejnoprávní České televize. Příliš často se zdá, že na Kavčích horách byla dotažena leninská zásada „kdo na půdě pracuje, toho půda je“. Kritici poměrně oprávněně upozorňují, že ve vysílání jsou prosazovány...
obrazek
19.1. 18:39
Rozhovor Parlamentních listů s Jiřím Paroubkem: „Jeho politické dědictví není nikterak skvělé. Ale lidsky si na něj nemohu stěžovat, i když jsme byli politicky někde úplně jinde,“ říká k odchodu Miroslava Kalouska (TOP 09) ze Sněmovny po dlouhých 22 letech Jiří Paroubek. Bývalý předseda sociální...
obrazek
6.1. 11:11
Milí priatelia, tento prípad sa im nepodarí "vyhniť". Krutosť trestu voči nevinnému človeku, ktorý navyše patril k policajným hrdinom, o ktorom sa mali písať oslavné knihy a nie ho zatvárať do basy na základe politickej objednávky - táto krutosť Matovičovej vlády robí z prípadu Milana...
obrazek
24.12. 14:04
Přejeme všem čtenářům pohodové prožití vánočních svátků.
obrazek
15.12. 13:06
Niekedy mám pocit, že slovenská politika je ako nejaká trápna reality šou, v ktorej sú najvyšší ústavní činitelia len druhotriednymi hercami.
obrazek
6.12. 10:50
České vydání mezinárodního portálu Sputnik přineslo v sobotu velký rozhovor redaktora Vladimíra Fanty s Jiřím Paroubkem. Text přinášíme v plném znění pod původním titulkem.
obrazek
12.6. 12:28
Podle průzkumu zveřejněného ve Financial Times tuto středu, který uskutečnila agentura PRC v osmi největších členských zemích NATO (kromě Turecka), je pro to, aby NATO vojensky zasáhlo, pokud by Rusko ohrožovalo východní členy Severoatlantické aliance, pouze necelá polovina občanů.
obrazek
10.6. 11:33
Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) ve svém stanovisku k návrhu státního závěrečného účtu za rok 2014 uvedl, že nové mechanismy, které měly bránit daňovým únikům, zatím nezabraly, a účinnost DPH, spotřebních daní a daní z příjmů fyzických osob je stále nízká.