Články uživatele Vaše Věc

obrazek
1.8. 16:01
V dnes zveřejněném rozhovoru „Jiří Paroubek rázně vstoupil mezi Hamáčka a Babiše. Šéfa ČSSD podpořil, zato premiéra vyškolil na velice palčivém tématu“ bývalý předseda soc.dem. a přemiér říká, že „Jan Hamáček byl mimořádně úspěšný, převýšil Andreje Babiše v řešení koronavirové krize.“ Podle...
obrazek
31.7. 12:33
Už to začína. Skutočný účel tejto vlády. Rozpredať Slovensko do zahraničia.
obrazek
29.7. 12:13
Tak toto tu ešte nebolo. Trojka na kandidátke OĽaNO Lukáš Kyselica počas volebnej kampane pôsobil ako tajný agent vojenského spravodajstva.
obrazek
21.7. 13:29
Pro některé lidi může být dost překvapivý souhrn pohledů veřejnosti na dosavadní vlády České republiky poslední celý měsíc jejich působení. Čísla z průzkumů CVVM ukazují zcela jiný obrázek než líčí propaganda zejména bakalovských médií a různých vlivových agentur a tzv. analytiků.
obrazek
10.7. 09:01
Spojené státy a jejich spojenci z NATO zahájili v roce 1999 vojenský zásah, který pomohl Kosovské osvobozenecké armádě (KLA) vyhrát její separatistickou kampaň proti Srbsku. Američtí činitelé tento zásah ospravedlnili tím, že srbské bezpečnostní síly páchaly všudypřítomné válečné zločiny proti...
obrazek
29.6. 11:42
20 x pravda o Milade Horákovej
obrazek
28.6. 14:08
Kiska odchádza z politiky. Všetci mafiáni na Slovensku prepukli v plač - prišli o svoj najväčší vzor. Mafii na Slovensku bola zasadená ťažká rana. Kto bude teraz kradnúť pozemky zubárom? Kto bude okrádať štát o dane?
obrazek
21.6. 11:41
V americkom časopise National Interest prezident Putin uverejnil článok o druhej svetovej vojne, v ktorom odmieta prepisovanie histórie a útoky na Rusko.
obrazek
14.6. 16:56
15 poznámok k Petrovi Pellegrinimu a jeho zbytočným útokom na Smer v TA3. Tak trošku smutné, ako sa správa jeden z dlhoročných lídrov Smeru, ale postupne:
obrazek
8.6. 12:07
Internetový portál Reporterpremium.cz přinesl rozhovor svého šéfredaktora Roberta Čásenského s expremiérem a bývalým předsedou soc.dem. Jiřím Paroubkem. Článek má titulek „Jiří Paroubek 10 let po politickém pádu: Kdybych neskončil, už bych dnes nežil“. Originál rozhovoru najdete na internetové...