Články uživatele Zbyněk Fiala

obrazek
15.5. 09:28
Bude příští vláda citlivější k přírodě a životnímu prostředí? Hnutí Duha přineslo první stručnou analýzu uniklého vládního prohlášení vznikající koalice ANO a ČSSD. Poukazuje na to, že návrh sice posiluje ekologické závazky, avšak v minulé vládě právě tyto strany zlepšení zásadních problémů...
obrazek
27.9. 09:05
Můžeme být v jádru EU i bez eura, tvrdí Andrej Babiš. Menší země může prosadit svůj zájem, když vytváří koalice. Hodně času jsme však propásli tím, že jsme do Bruselu posílali „druhou ligu“.
obrazek
18.9. 09:28
Přinášíme závěr seriálu s analýzou Hnutí Duha a ekologických organizací sdružených v Zeleném kruhu. V první části jsme probrali hodnocení vlády, navázalo hodnocení volebních programů a závazků stran před letošními volbami, a nyní předkládáme výsledky ankety s podrobnějšími dotazy stranám.
obrazek
15.9. 10:02
Pokračujeme v otiskování analýzy Hnutí Duha a ekologických organizací sdružených v Zeleném kruhu. V první části jsme probrali hodnocení vlády a v tomto pokračování najdete hodnocení volebních programů a závazků stran před letošními volbami. Naváže díl s výsledky ankety s podrobnějšími dotazy...
obrazek
14.9. 00:35
Výsledky koaliční vlády a volební programy politických stran očima expertů Hnutí Duha s organizací sdružených v Zeleném kruhu. Napřed: co byly hlavní úspěchy a selhání uplynulého období?
obrazek
19.6. 13:28
Hnutí DUHA hodnotí nový volební program ČSSD v oblasti ochrany zdravého prostředí a přírody a upozorňuje na příležitost, jak dokázat, že nejde jen o neurčité a prázdné sliby.
obrazek
26.4. 19:33
Lékařské odbory se bojí další vlny privatizace ve zdravotnictví.
obrazek
12.4. 08:39
Konference o roli České televize v naší společnosti hostil Senát. Byla tam spousta odborníků a analytiků, jen z ČT tam nebyl nikdo.
obrazek
7.3. 08:46
Ze scénářů příštího vývoje jsou reálné jen dva - dvourychlostní Evropa, nebo federalizace. Závody ke dnu, nebo dohoda na společné Evropě, která je pro lidi.
obrazek
21.12. 12:14
Ekologická poradna Hnutí Duha nabízí zamnyšlení nad tím, jak náš největší svátek uvést do souladu se skutečnými potřebami bnlízkých a životního prostředí