Audi, které odváželo Janouška, bývalo k vidění nedaleko redakce Práva

obrazek
2.4.2012 19:03
Černé Audi, které odvezlo minulý pátek podnikatele Romana Janouška po výslechu od policie a porušilo přitom dopravní předpisy, bývalo k vidění zaparkované nedaleko redakce Práva. Redakci Vasevec.cz to sdělil svědek, který si nepřál být jmenován.

„Když jsem v sobotu viděl reportáže o Janouškově autě, vzpomněl jsem si, že podobná audina často parkovala v naší ulici, hned vedle redakce Práva. Koho vozila, jsem si nikdy nevšiml, ale poblíž nic luxusního ani významného není, jen právě redakce Práva“, dodal svědek, který redakci poskytl i další informace o zajímavých lidech, kteří v neobvyklý čas do redakce Práva docházejí.

Redakce Vasevec.cz však má i jiné důkazy o propojení Janouškovy audiny s Právem. Svého času, a to v době, kdy pracoval pro ČSSD, se touto audinou podle svědků měl svézt i někdejší šéf marketingu strany a nyní redaktor Práva Jiří Ovčáček.

Audi, které odváželo Janouška, před sídlem Národních socialistů nikdy nestálo

Jak oznámil redakci Vasevec.cz majitel agentury SCSA, zajišťující ostrahu budovy, ve které je sídlo národních socialistů, zmíněné Audi před budovou NS-LEV 21 nikdy nestálo. Zmíněné Audi totiž firma už několik let nepoužívá a ani jej nikdy nevlastnila, neboť jej měla pronajaté. Firma také provedla interní šetření, z něhož vyplynulo, že takové auto před budovou v Radlické nikdy nestálo.

Na základě těchto informací se proto právní zástupci NS-LEV 21 obrátí na redakce, které mylnou informaci zveřejnily s žádostí o nápravu.

Obvolávala Mrencová redakce s informací o Janouškově audině?

Redakci Vasevec.cz se navíc podařilo zjistit, kdo mohl v sobotu obvolávat redakce médií s informací o tom, že ČSSD používala služeb audiny, která odvážela po výslechu od policie Janouška. Dobře informovaný zdroj z TV Prima uvedl, že oním „svědkem, který se ozval redakci“ byla známá firma v oblasti PR Jana Mrencová, o jejímž napojení na podivné struktury s mafiánskou pověstí v severočeské ČSSD, dobrých kontaktech na redaktora Práva Ovčáčka, ale třeba i na prvního místopředsedu ČSSD Michala Haška se v zasvěcených kruzích všeobecně spekuluje.

Ať je to tak či tak, jisté je, že někdo měl eminentní zájem na tom, aby se informace o tom, že zmíněná audina měla před několika lety vozit Jiřího Paroubka, dostala do médií. A aby do Práva i TV Prima ve stejný den volali náhodně dva svědci, kteří si „všimli“ zmíněné audiny před sídlem Národních socialistů, to by musela být opravdu pořádná náhoda…


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

pudlikmaxik

No právě jsem viděl stejné audi......nebo to bylo jiné ?.......ježíš a co ta barva?........bylo to vůbec audi ?.........Vážení přispívatelé - toto je přesně to tzv. JPP - jedna paní povídala, a když si člověk představí, že takovéto nesmysly bere soud za jakési důkazy, stejně tak dalším nesmyslem je psychologické vyšetření - je závislé pouze na tom, jaký obrázek si udělá ten či onen psycholog.........tragédie tohoto státu. Toto nejsou ani nepřímé důkazy, to jsou prostě nesmysly, výmysly, zhovadilosti.....

stvan

Martine, bohužel si přesně tohle myslím. Většina lidí je pohodlná jít do hloubky a proto si raději udělá názor podle toho co je v titulcích. Ti lepší podle toho co se píše v článku samotném. Vliv novinářů je fakt velký a oni to vědí. Jinak máš pravdu.

Martin Konečný

Snad mi Franto nechceš říct, že lidi ty informace nefiltrují a co si přečtou, tomu věří. Bezpochyby novináři vliv mají, ale nemyslím, že největší. Bohužel je to byznys jako každý jiný a protože je jich hodně, tak se honí za senzacemi. Pak vznikají hromady vymyšlených a smyšlených informací od novinářů. kteří chtějí být jenom vidět a vydělat. Věřím tomu, že opravdu zásadní průšvih mají problém sdělit všichni. Bohužel i novináři jsou kamarádíčci jednotlivých politiků a hromada jich je za něco politikům zavázána. Hezký den

stvan

Novináři ( neznamená to, že je házím do jednohom pytle)by si měli uvědomit (opět se budu opakovat), že jejich vliv na dění v našem zemi je bezkonkurenčně největší a proto za něj nesou svůj velký díl odpovědnosti. Mám pocit, že si myslí, že oni mohou vše, ale na ně se musí jen a jen v rukavičkách. Jsem přesvědčený, že kdyby všechna informační média učinila kartelovou dohodu, kdo bude zemi vládnout, tak jí v pohodě zrealizují.

Martin Konečný

Ještě chvíli budou hledat toho majitele a ten se všem poděkuje. Tohle bude a už dnes je hodně drahá ojetina. Jednou projela stopku a takhle slavná

heriot

Pane Kuklíku nelze dokázat, že se něco nestalo. To máte pravdu.

Ale lze "dokázat", že se stalo něco, co se nestalo. Běžná praxe médií, nejen našich ovšem.

rku

Lze dokázat pouze to, co se stalo. Že se něco nestalo, dokázat nejde.

heriot

Máte úplnou pravdu. Osobně Právo od doby, kdy tam kraluje Ovčáček už dávno nečtu. Ale tento " zpravodajský"blok na Primě jsem měl tu čest zhlédnout a něco tak neuvěřitelně manipulativního jsem už dlouho neviděl...