Dehonestační kampaň proti projektu NS-LEV21 pokračuje!

obrazek
26.10.2011 20:56
Od oznámení vzniku nového politického subjektu Národní socialisté – levice 21. století jsme byli svědky řady útoků, motivovaných strachem z úspěchu nové politické strany. Z celé řady podivných náhod můžeme usoudit, odkud vítr vane. Pojďme se tedy společně zamyslet, kdo by za těmito útoky mohl stát.

V době, kdy mělo vedení České strany národně socialistické 2005 vyloučit ze strany svého dosavadního předsedu Karla Janka, byly do redakcí některých českých médií rozeslány falešné tiskové zprávy jménem člena Ústřední rady ČSNS 2005. Připomínáme jen stručně, že Karel Janko byl zhruba půl roku hlavním motorem vyjednávání ČSNS 2005 s Jiřím Paroubkem. Začátkem září tohoto roku, kdy měla tato jednání vyústit v reálný výsledek, však Karel Janko ze dne na den svůj názor otočil a stal se bojovníkem proti vstupu Jiřího Paroubka do této strany. Což o to, sám Karel Janko se tak vlastně nepřímo postaral o vnik zcela nového politického subjektu ctícího národní a sociální principy.

Až posléze se sám pan Janko přiznal, že si udělal výlet do Ústeckého kraje, kde se setkal s tamní neformální hlavou ústecké ČSSD Romanem Houskou, partnerem ústecké hejtmanky Jany Vaňhové, a s formálním šéfem krajské ČSSD Arnem Fišerou. Tito lidé mají logický zájem na tom, aby projekt Jiřího Paroubka nebyl úspěšný, protože může reálně ohrozit jejich mocenské pozice v Ústeckém kraji. Ostatně, potenciál LEV 21 dokázal i bleskový průzkum zveřejněný v deníku Právo, který straně přisoudil 3% preferencí s tím, že 40% voličů ČSSD uvažuje o jeho volbě.

Rozesílání falešných tiskových zpráv a v nich obsažených blábolů však pokračovalo. Například údajné oznámení Jany Mrencové, která je veřejně známá tím, že s Jiřím Paroubkem nemá vřelé vztahy. V tomto jejím údajném stanovisku mimo jiné uváděla, že je mediální zástupkyní Jiřího Paroubka.

Posléze se objevilo prohlášení údajného „pana Nováka“, který se také vydával za bývalého spolupracovníka Jiřího Paroubka, a který rozesílal novinářům smyšlenou dehonestační strategii NS-LEV 21 v boji proti ústecké ČSSD. Hlavními údajnými oběťmi této strategie byli Roman Houska, Jana Vaňhová či Arno Fišera. Když s tímto trapným útokem údajný pan Novák neuspěl u novinářů, jejichž intelektuální úroveň již umí rozlišit mezi fakty a zjevnými výmysly, měl se tento „pan Novák“ obrátit také na OVV ČSSD Chomutov, jehož činovníkem je právě Roman Houska.

V posledních dnech se na nás obrátili někteří novináři, kteří s těmito nechutnostmi nechtějí mít nic společného. Mimo jiné proto, že se k nim dostalo trestní oznámení pro pomluvu na Petra Dimuna, které bylo rozesláno stejnému okruhu novinářů, jako předchozí falešné bláboly a pomluvy. Zajímavé je, kdo toto trestní oznámení podal a kdo se tedy sám tímto aktem propojil a ukázal veřejnosti společný zájem: neformální šéf ústecké ČSSD Roman Houska, hejtmanka Jana Vaňhová, místopředsedkyně ČSSD Marie Benešová, šéf ústecké ČSSD Arno Fišera a poslanec za ČSSD Jaroslav Krákora. U té příležitosti si dovolíme připomenout, že posledně jmenovaný poslanec zaměstnává podle médií i oficiálního webu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR (odkaz ZDE) jako své poslanecké asistenty (!) Romana Housku a Janu Vaňhovou. Náhoda?

Všimli jste si také podivně vysoké frekvence některých jmen? Možná je to jen shoda náhod, ale co bychom měli čekat od lidí, kterým podle všeho připadá normální věšet mrtvé kočky na kliky...


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.