Jaromír Novotný: Špatný týden pro zarputilé obhájce koncepce multikulturality

obrazek
24.5.2013 14:51
Tento týden ve středu došlo v Londýně k šokující vraždě britského vojáka za bílého dne, a to přímo na ulici. Dvojice vrahů, provolávající islamistická hesla, se u toho dokonce nechala natáčet kolemjdoucími. Jedná se o dva mladíky, kteří se narodili v Británii v rodinách nigerijských přistěhovalců a před několika lety se přiklonili k radikálnímu islámu. Ve čtvrtek pak proběhly sebevražedné atentáty na severu Nigeru, a to na kasárna v Agadezu a na uranový důl Somair francouzského koncernu Areva. K útoku, při kterém zahynulo 25 lidí, se přihlásilo Hnutí pro tavhíd a džihád v západní Africe (MUJAO).

Je to hnutí, které se odtrhlo od severoafrické odbočky teroristické sítě Al-Kájda. Mimochodem, je to tatáž skupina, která v lednu zaútočila na zařízení pro těžbu a zpracování plynu na Sahaře v Alžírsku, kde ze stovek rukojmích zahynuly skoro čtyři desítky.

Nu, a aby toho nebylo málo, tak v noci na pátek ve Stockholmu na předměstích hořela už pátou noc auta, policejní stanice a budovy školek a škol. Drancování, vandalismus a žhářství začalo ve čtvrtích obývaných především imigranty z muslimských zemí. Nepokoje se rozšířily již do 15 předměstí. Švédové ve čtvrtích, kde žije střední třída, začali organizovat hlídky sebeobrany. 

Navíc v Sýrii se hlavní skupina (Al Nusrah) bojujících odpůrců režimu prezidenta Asada veřejně v televizi Al-Džazíra přihlásila k tomu, že je odnoží teroristické sítě Al-Kájda. Co tomu říkají politici Británie a Francie, kteří tak halasně podporují demokratickou opozici v Sýrii?

Nenastal už čas skončit s politickou korektností vůči radikálnímu islámu v Evropě a vůbec ve světě? Neměl by už konečně muslimům v Evropě někdo říct: "Nutil vás někdo usadit se v Evropě? Nenutil. Přišli jste sem dobrovolně a my jsme vás přijali, ale uvědomte si, že Evropa je křesťanská nikoliv islámská civilizace. Tato civilizace byla vytvořena Evropany a nebude se měnit. Nemíníme, zde uplatňovat právo šaría podle vašich přání. Pokud se vám u nás nelíbí, tak máte svaté právo odejít jinam, např. do zemí, kde právo šaría platí, nikdo vám v tom nebude bránit." 

Neustálé omílání toho, že islám je v zásadě mírumilovný, ve světle se neustále opakujících útoků na státy „Západu“, už asi mnoho lidí v našem civilizačním okruhu, nepřesvědčí...

jaromir-novotny
Bývalý I. náměstek ministra obrany a český velvyslanec v Indii a Japonsku.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

novotny

Vše je to o potřebě zbrojení a udržení se zbrojovek. Hesla jako dosažení celosvětového míru už nikde nevidíme, není to cílem... Jen se stále blábolí o dosažení jakési demokracie, což je jen zástěrka proto, aby se mohly vést dlouhodobě války s nezávislými státy. Terorismus je vyvoláván těmito nesmyslnými válkami a uměle i výzvědnými službami. Bohužel strůjcem toho všeho je stále USA. Díky USA se po 2. světové válce Německo tak rychle zbráboralo a to jen z důvodu, aby bylo možné zahájit studenou válku a USA mělo šanci udržet zbrojní průmysl. Nakonec k tomu byl využit i uloupený majetek Židů, což nebylo z hlediska ekonomického zanedbatelné. Kdyby se všechny státy světa dohodly a zničily USA, byl by velký předpoklad k nastolení světového míru. Začínám až teď teprve chápat tu profláknutou ideologii Sovětského svazu, který se kdysi pasoval do role bojovníka za mír.

paul

Islamisty nevytvořil Islám ale CIA, Zbigniew Brzezinski, Kissinger a rodina Bushů. Za peníze z rozpočtu USA. Zcela prokazatelně. Al Kajda= CIA. Al Kajda je jednoho dne dobrá (Afghánsko-ruský konflikt, Kosovo), druhého dne největší zlo(911, Afghánistán, Londýn, Irák) třetího dne opět spojenec (Lybie, Sýrie, Egypt) . Přesně podle toho, co se právě hodí Velkému Bratrovi. S islámem jako náboženstvím to nemá nic společného stejně jako Sionismus s hebrejskými židy a judaismem.

Vladimír Štingl

Paní Kateřino, proč? PROBLEMATIKA MULTIKULTURALISMU MÁ "poněkud hlubší kořeny, příčiny, důsledky a dopady", než aby blog pana Novotného končil obsahem ve stoupě Aha, Blesku apod.

Pokud často upozorňujete na problematiku např. NWO, tak pan Novotný, v naprosto hrubých rysech, nastínil jeden ze skrytých a smrtelně nebezpečných problémů Evropy.... a do této Evropy prozatím patříme. A pokud moje vědomosti a informovanost je na základní úrovni, tak je toto téma maximálně mediálně potlačováno a zdůrazňováno "pouze"selhávání dementních jednotlivců.....

A přitom je to evidentně téma, které má atributy bezohledného a účelového zásahu "státní moci" nejen proti "demetním jedotlivcům", ale i proti vzedmuté vlně "národnostního protestu" proti "přivandrovalcům"..... To, že jde o možnost jednoduchého rozložení síly agresivity nespokojených "klasických" občanů a nasměrování proti "přivandrovalcům" je více než evidentní.....

Pan Novotný nastínil téma, které je jednou z důležitých "šachových" figurek z hlediska vývoje života našeho, potažmo Vašeho, mých dětí a vnuků..... Je to scénář absolutní bezohlednosti a např. "snížení počtu obyvatel na přijatelnou mez je jednou z mnohých variant....". Blbost....??? Nebo fabulace.....? Ale konflikt v evropské společnosti je díky imigrantům stále výraznější. Pletu se? Pouze názor....

Rozbít společnost na prvočinitele je dnes velice jednoduché a lze říci, že je to i velmi dobře připravené, připravované a propracované....

Paní Kateřino, příjemný víkend.

Pane Novotný, více, než závažné téma. A jako vždy je a bude cílené ignorované.

Zdravím Vás.