MF Dnes mě neupálila, tak to zkusí Pospíšilová (t. č. Blesk)

obrazek
14.12.2011 22:32
Jako za Velké inkvizice, pouze popravčí četou mají byt ženské - novinářky. Nejdřív Strnadová z Velké fronty. Slídila po „mém“ ostrově. Nakonec nic nevyslídila. Tedy kromě informací, které jsem zveřejnila já sama. Přesto si tato inkvizitorka chtěla svůj žold zasloužit. Tak alespoň šňupala u ověřených zdrojů – místních zkrachovalců, nelegálně přistěhovalých Albánců apod. Od nich se pak dozvěděla, že v domě právě probíhá rekonstrukce, nebo, že dům jistý čas před prodejem stál až 4 krát víc. Sama by tato jinak jistě bystrá žena nepoznala, že v domě je naprosté ticho a práce sice probíhají, ale obecné - v ulici se totiž kope nová kanalizace.

Hezký výlet za peníze zaměstnavatele to také moc nebyl, i když stál nejméně desítky tisíc korun. V zimě na Ithace funguje jen jeden hotel, v poledne jen jedna restaurace a počasí stojí za starou belu. Prostě novinářský výkon hodný Křišťálové lupy… P. S.: Strnadová si myslela, jak vtipně neokomentovala aféru botiček od Diora, které dostala má dcera od své řecké kmotry. Jaksi však nezaznamenala, že tuto ubohost rozpoutal právě její domovský plátek.

Inkvizice se rozhodla pro druhé, tentokrát jistě vítězné tažení. Akce se chopila Pospíšilová z Blesku, která mi s láskou a nejen za peníze svého zaměstnavatele celá léta škodí. Už se těším, až se mi zase její šéf bude muset omlouvat, protože ona jako obvykle sice míří na lišku, ale trefí…

Inkvizitorka Pospíšilová je ještě nenápadnější. Na ostrov přijela s fotografem a dlouhým objektivem. Do realitky ani nepáchla, ale šňupe po podnicích. Tam si z ní mí sousedé a kamarádi buď střílí, nebo jí nechají mluvit s již zmiňovanými místními klošárdy. Evička totiž při své znalosti angličtiny rozdíl nepozná, ani kdyby v Řecku mluvila s Číňanem. Zaručeně něco vypátrá. O jejím inkvizičním tažení jsem se dozvěděla od jejích kolegů. Také mi ty dobré duše sdělili, že Evička za své prasárny dostala v Blesku nástupní plat 60 tisíc a příslib dalšího zvýšení. Je jedno, že psát neumí a vše po ní musí přepisovat.... Hlavně, že svými styky doslova a do písmene informace získat umí. A je jedno, zda jsou informace relevantní.

V mašličkách dostává příkazy od známé PR kuplířky Mrencové. Jistě zadarmo… Pospíšilová sice většinou poblinkává sociální demokraty a jiné levicové politiky, ale komunisty má od Mrencové „příkazem“. Mrencová totiž úzce kupčí s komunistkou Konečnou, jejím šéfem Filipem atd. Ale to je spíš o jiných ostrovech, víc na severovýchod…


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

videnak

DOBRY DEN!

S USMĚVEM SLEDUJI,JAK PAN DUBA ODSTRANIL S FOTOGRAFIE AMERICKOU VLAJKU A VĚŘÍM TOMU,ŽE DOJDE ČASEM I K NORMALNÍMU LIDSKEMU MYŠLENÍ,SLUŠELO BY MU TO.

novotny

Hlavně, že se to vyjasnilo s těmi penězi v hotovosti. Když to tak podrobně chronologicky sledujete, proč jste to sem nenapsal?
Nerad jsem Vás urazil, ale momentální situace tomu pomohla. Informace dnes pronikají nesmírně rychle.

novotny

Vidím, že se níže rozpoutala pěkně jalová diskuze, řekl bych přímo o hovně (pardón), zvláště pan Duba je ve svém živlu, řekl bych, ža zapáchá nejvíce.
Velice seriózní mi připadá, když pan Paroubek řekl MF Dnes, že peníze poslali na účet do Řecka převodem a tam s nimi manipuloval zástupce paní Paroubkové. Co k tomu dodat? Stálo to za článek v bulváru?
Že se naše média nestydí, zabývat se takovými volovinami. Zajímá to snad někoho? 

martin-stanek

Ještě jsem neviděl smlouvu, ve které by se tak detailně hovořilo o způsobu platby. Kdo ví, co ve smlouvě doopravdy stojí...

pudlikmaxik

zásadní chyba se vloudila, plně stojím za svým původním komentářem o "mlaskání"..........co tomu řeknou v partaji LEV 21 ? Sebereflexe či sebekontrola vymizela ? Jediná možná odpověď je ta, že manželé P. mají prašule v nějaké řecké bance přímo v Řecku a vybírali prašule tedy přímo tam a nikoli tady.

videnak

velmi,opravdu velmi by mne mrzelo,kdyby se rodina Paroubkova dopustila takove diletanske chyby....osobně tomu nechci věřit