Násilí liberálů narůstá. Braňme se jim

facka prochazkova
28.11.2019 12:37
Nesnáším udavače typu Pirátů. Sám jsem se vždy i jako advokát uchýlil k podání trestního oznámení jen zcela výjimečně. Ovšem 30 let „svobody“ přineslo takovou míru veřejně projevované hrubosti, napadání a nadávek, kterou policie s nepředstavitelnou lhostejností ignoruje, a to i tehdy, kdy se týkají nejvyššího ústavních činitelů, že se musíme bránit.

Fakt nechci chodit po Praze, aby mě mohla fackovat Procházková jen proto, že zřejmě mám jiné politické názory, či dokopat starosta Řeporyjí Novotný.

Čekal jsem týden, ale protože orgány činné v trestním řízení neučinili žádný krok, podávám toto trestní oznámení. A i když by bylo odmítnuto, budu se bránit.

Někdo namítne, že mně se nic nestalo. Stalo a hodně. Cítím se ohrožen jako normální občan této země. A na policii a státní zástupce jsem platil daně po celý život. A v určitě fázi i nemalé. Tak ať makají.

 

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

opatovice328

Mlátičce Procházková bych doporučil se angažovat v erotickém klubu pro pány, kde by mohla v kůži a s koženým bičem  bičovat a bičovat a bičovat a řvát přitom urážky na koho by chtěla.       

jiri-vyvadil

S velkou radostí čtu vždy Vaše poznámky. Plně jsem si vědom, že v prvé fázi bude pokus to hodit do ztracena. Ale já se zařekl, že že budu žádat přezkum. Jen ať to nemá Procházková tak jednoduché. A vůbec budu solit jedno oznámení za druhým, protože tito lidé nemají elementární pocit slušnosti.

Jiří Volný st.

Vážený pane doktore, chybička se vloudila. Dvakrát jste zmínil Jindřicha Šídla a předpokládám, že tam mělo být jméno jiného výtečníka.

Jako amatérský věštec si dovoluji předpovědět, že to skončí jednotisícovou pokutou pro paní Procházkovou v přestupkovém řízení. Přesto si myslím, že jednáte správně a podporuji to, neboť spojená publicita může být oběma hlavním aktérům, paní Procházkové a panu Novotnému, za určitých okolností, nepříjemná. Rýsuje se možnost psychiatrického rozboru jejich chování a zhodnocení výše nebezpečnosti pro okolí.

Připomenu jednu malou souvislost. Nedávno pan předseda ODS Fiala vyjádřil panu Novotnému podporu. Ohrožení ze strany Trikolóry je asi tak zjevné, že je k zastavení poklesu preferencí každý prostředek dobrý.