Petra Paroubková: „Chlap“ Kalousek a zbabělci

obrazek
27.9.2011 23:39
Miroslav Kalousek to umí. A to nejen s pěstmi. Nafackoval mladíkovi. Vyhrál cenu pro nejlepšího ministra financí na světě, pardon, skoro - nejlepšího ministra financí v okrese. Jak to bylo doopravdy?

Miroslav Kalousek poslal svého vrchního výběrce poplatků a úplatků, bratra Hávu, aby zaplatil jistému nejmenovanému mladíkovi. Mladík pak souhlasil, že mu pan ministr dá pár facek a že se nebude bránit. A že mu je nevrátí. Pan ministr se pak stane novým Komenským a bude pěstmi šířit dobré mravy a etiku. Bratr Háva to uhradil z peněz, které mu zbyly po vyplacení rybářů, porybných a některých vybraných písařů. Odkud to vše vím? Na spiritistické seanci se podřekl duch zastřeleného Kalouskova švagra, když mu pan abstinující ministr nechtěl dát loknout z demižónu slivovice, který si schovává, aby mohl edukovat alkoholiky. Jak? Bude jim demižón ukazovat jako varovný prst. Sám je léta zarputilým abstinentem, proto si na demonstraci opilectví vozí pár laboratorních myší.

Tak trochu utopie. Možná by někdo řekl, že spíš antiutopie. Pravda je však taková, že ač mi je ministr Kalousek jako jediný vládní představitel sympatický (i když s ním v žádném případě nesdílím jeho výstřední zálibu v ožebračování téměř deseti milionů spoluobčanů), není to chlap. Je to jen hulvát, který v podroušeném stavu nafackoval zbabělci (jak jinak nazvat chlapa, který se vůbec nebránil). O Kalouskově stavu se již zmiňoval David Rath. Před uvedenou „výchovnou akcí“ ho totiž potkal na chodbách sněmovny. Potkal ho také můj muž. Kalousek si z kapsy saka vytáhl píšťalku a začal na ni na chodbě parlamentu pískat. V jakém pohnutém stavu asi musí být Kalouskova mysl, když u sebe nosí píšťalku?

Napadený chlap je zbabělec. Hašek, Sobotka a spol. jsou zbabělci, když ten první Kalouska chválí za jakousi podružnou cenu a ten druhý se neozve, i když ho s píšťalkou také viděl. Nečas je zbabělec, který opilectví maskuje starostí o ministrovo zdraví. A co někteří novináři?

Mlčí nebo incident přehlížejí. Co by asi řekli, kdyby někomu nafackoval můj muž? Takový zrovna Hávův a Kalouskův kámoš Steigerwald chce Paroubka poučovat až do jeho úplné nápravy. Vzpomeňme si na vajíčka. Paroubek se měl usmívat a vše s humorem snášet. Proč to samé neradí Kalouskovi? Přiznám se, že kdybych byla tenkrát na mítinku, kde nějaký superhulvát nesl transparent o zastřeleném Paroubkovi, nafackovala bych mu sama. To by ze mě tisk ale udělal šílenou hysterku a chuligána. Pánové novináři, stydím se za vás. Tři nejmenovaní novináři z MF Dnes mi každý zvlášť vyprávěli, jak Kalousek – promiňte za výraz, ale budu citovat – chlastá už od rána. Jak už v devět ráno má v sobě alespoň dva panáky a s nimi si chtěl dát další. Proč teď mlčíte?

A nejvíc se stydím za Kalouska. Jaký chlap? Vždyť i Dagmar Havlová dokázala zapískat na prsty. Nemusela si na to brát píšťalku...


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

rku

To Reichl

Slaboduchost rakouských kabaretieru je příslovečná.

antoninsebek

Já bych v tomto případě dal na Nečase. Jako první upozornil na psychické problémy svého ministra financí.

Tak jako jsou lidé postižení maniodepresí a nebo jsou tzv. kvartální pijáci, tak nějaká podobná duševní porucha (která graduje čas od času) se projevila i u p. Kalouska. Jenom ještě nebylo zveřejněno, jaká diagnoza to je.

skodovka_1

Naprosto souhlasím. Kalousek ostuda české politiky a ukázka české malosti v politice. Kolik lidí stále ještě tleská TOPce? Ti by se měli nad sebou zamyslet. Ekonomický strom tohoto státu je ořezán podkopán a jsou do něj zatloukány měděné hřebíky a pomalu umírá. A mě přítomnost toho hulváta ve vládě uráží.

Pane Reichl, pan Kulík nám nestojí ani za písmeno.

 

videnak

KULÍKOVI

PANE MARTINE KOMARKU,ANEBO JINY TROUBO Z M.F.HEUTE,KTERY SE STYDÍTE UVEST PRAVE JMENO,VE VAŠI ZAPŠKLOSTI NEUMÍTE POZNAT VTIP A INTELIGENCI,RADĚJI ASI PLESKATE NESOCIALISTOVI A SERVILNÍMU UKLONKAŘI HAŠKOVI.JSTE OPRAVDU KULÍK.....

videnak

DOBRY DEN.

CHCI PODĚKOVAT PANÍ PAROUBKOVE,ZA VELMI,VELMI VTIPNY ČLANEK,KTERY MI PŘIPOMĚL INTELIGENCI A IRONII MÍSTNÍCH RAKOUSKYCH KABARETIERU.BRAVO A JEN TAK DAL PANÍ PETRO,BUDU VAŠ VĚRNY ČTENAŘ A NA KULÍKA,JESTLI SE TAK JMENUJE NEBERTE OHLED,MYSLÍM PODLE SLABODUCHOSTI,ŽE TO JE M.KOMAREK ANEBO NĚKDO Z JEHO KUMPANU M.F.HEUTE.

SKLANÍM SE A POSÍLAM POZDRAV.....Z MALO ZAMRAČENE VÍDNĚ

novotny

Ve které zemi na světě mají ministra opilce a násilníka? My ho máme a ještě k tomu na financích a premiér to tiše přehlíží.
Když ho na to upozorní pozorní poslanci, dostanou za to pokutu.
Takový parlament je potom šaskárna, absurdistán, možná přímo blázinec.

rku

Myslím,že tyhle pavlačové články škodí nejen ČSSD,ale i Paroubkovy.Hodily by se do nejhoršího bulváru.