Petra Paroubková: Bárta má neschopné špicly. Požaduji jejich doškolení!

29.4.2011 07:48
ABL získala 8,4 milionů z Evropského sociálního fondu. Měly by se využít mimo jiné na školení zaměstnanců. Důrazně žádám, aby Bárta doškolil své špicly! Aby měl konečně i o mně správné informace. Chápu, že má silnou potřebu mi to natřít. Proto plácá, že jsem na mateřské a bůhví, co ještě.

Rozčílila jsem ho asi tím, že jsem psala o jeho údajné milence. Nebo když jsem psala o nepotismu jeho choti. Nebo o zřejmém krácení daní jeho ABL. Nebo o tom, že jí rukama (možná ho už naučili používat alespoň lžíci).

Holt, bývalý pan ministr se někdy nehlídá. Tedy dost často. Ale jistě by měl lépe hlídat své nohsledy. Pak by mu donesli, že na mateřské jsem nikdy nebyla, mateřský příspěvek nikdy nepobírala. Rodičovský příspěvek pobírám od loňského července. Dnes to činí asi tři a půl tisíce, na které mám nárok, i když celou dobu kromě pár týdnů jsem pracovala a pracuji. Tři a půl tisíce by mi na uplácení nestačily, ale to ví Bárta sám nejlíp.

Přeji krásný studijní plán - jemu s příborem a ABL s lepším šmírovacím zařízením.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

zdobinsky
V našem "demokratickém" státě to není nic neobvyklého. Když Antonín Dub před deseti lety založil v Dopravním podniku Praha, a.s. nezávislou odborovou organizaci řidičů tramvají, byl také sledován.
antoninsebek
Ano.
Kolejnice se opticky v dálce sbíhají,
kdežto banány jsou chuti mdlé.