Petra Paroubková: Evo z Blesku, děkuji!

obrazek
10.12.2011 10:42
E. Pospíšilová z Blesku se mě snaží dlouhodobě poškodit. Dnešní článek z pera této redaktorky v deníku Blesk s názvem „Paroubek: Plnou parou k propadáku?“ mne však velmi mile překvapil. Eva Pospíšilová nejen, že zdarma dělá reklamu knize mého manžela „Plnou parou v politice“, ale také prakticky dokládá, že naše společné příjmy a výdaje jsou plus mínus vyrovnané. Navíc zveřejnila i větu, že v knihkupectví, ve kterém zjišťovala prodejnost manželovy knihy „Plnou parou v politice“, jí řekli, že prodali „pár desítek kusů“. Pokud tedy spočítáme všechna knihkupectví v republice, jsou údaje o prodejnosti, které byly manželovi sděleny vydavatelem Ledererem z Prostoru, zcela reálné. Co víc si od bulváru přát...

V článku se však E. Pospíšilová dopouští několika nepřesností, ale to by snad ani nebyla ona, kdyby byl článek zcela korektní a objektivní. To bych si myslela, že snad E. Pospíšilová není úplně v pořádku. A abychom měřili stejným metrem, nebyla bych to já, kdybych E. Pospíšilovou ve svém textu jen chválila...

Před čtyřmi lety mi tato redaktorka dělala celé měsíce ze života peklo. Několikrát v týdnu o mně psala lživé články, pak na nějakou dobu ustala, protože se mi její zaměstnavatel Blesk musel omlouvat. Pak to ale začalo nanovo. Z Blesku jí vyhodili. Pak jí vyhodili z Šípu, nakonec i z Týdne. A dnes škodí opět z Blesku. Dnes mě například vyzvala, ať - jakožto součást politického páru - okamžitě vysvětlím své příjmy. Na to mohu říci jediné – DOST!

Nejsem politik, nikdy jsem nebyla. Vysvětlila jsem, že za svoji knihu „V botičkách od Diora“ (která byla například v NeoLuxoru bestsellerem) jsem dostala něco přes 1 mil. Kč. To je víc než dost k vysvětlování. Své příjmy řádně daním. Až zveřejní všechny své příjmy a daňová přiznání manželky všech poslanců, premiéra, prezidenta a ministrů, učiním samozřejmě to samé.

A TEĎ se ptám já. Ať nám E. Pospíšilová vysvětlí své vztahy s J. Mrencovou (tzv. PR osobou, která již několik politiků vydírala, škodila jim apod.). J. Mrencová vždy mluvila o svých nadstandardních vztazích právě s E. Pospíšilovou a J. Ovčáčkem. S E. Pospíšilovou jsem ji pak osobně viděla několikrát. Ať tedy vysvětlí, jakým způsobem a za co s J. Mrencovou spolupracuje. Anebo ať zaleze a léčí si své komplexy někde v ústraní.

Za dnešní článek v Blesku však E. Pospíšilové upřímně děkuji. Evo, jste jednička!


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Stejskalova Věra

Dobrý večer
Právě jsem se zaregistrovala ,protože mám paní Paroubkovou  moc ráda ,jen za slušnost a schovívavost k Blesku a jiným bulvárům.Byla jsem dlouho na diskusi týdnu.Všem kdo bude toto moje povídání číst chci napsat,že větší hnůj nikde nenajdete ,Tam nemít Pana Paroubka tak si ho vymyslí.Jsem stará baba ,strašně jsem čekala  na tu slavnou demokraciiByol mi 60 když přišla.Plná naděje jsem zvonila jak blázen a .Vědět co nastane tak tam byl Havel sám .Mě nejde do hlavy ,jak jsou ti lidá zlí a právě tuto písalku pospíšilovou ,jsem jak byl článek o P.Paroubkovi s přehledem jsme  věděli že to psala ona:To musí být tak zakomplexovaná baba  a závistivá ,vím že neumím napsat to tak jak bych chtěla ale  paní Paroubkové ,přeji nedejte se ,ignorovat proč? To co jí ale napí še by mělo být otištěno  v mediích ,myslím odpověd  na tu špínu. Jen ,zdravíčko a lásku přeji všem třem a díky pane Paroubek snad se ta vaše strana dostane do parlamentu,já jistím dva hlasy ,Hezký večer !  

Goufám ,že se dožiji !

heriot

Ba právě pane Sazečku. A na takové nesmyslné přirovnání, kterého jste se dopustil a  které je zcela mimo mísu jsem právě zareagoval.

Každý má právo  se ohrazovat, když jde o jeho soukromí a každý vpád do soukromí musí být upraven tak, aby to platilo pro všechny, kterých se to týká, stejně. Dnes si vzpomene paní redaktorka, že chce daňové přiznání, zítra bude chtít bůhví co jiného.

Jinak mě lichotí vaše touha o moje foto, ale musíte se smířit s tím, že ji zatím nehodlám uspokojovat a musí vám musí postačit moje jméno. Abych pravdu řekl, já bych se bez té vaší klidně obešel...:-)).

A ty "kopečky" ty byste poznat asi měl. Soudím podle vaší foto, vida teď se hodí, že jste měl to štěstí absolvovat školství v době, kdy ještě dávalo znalosti, takže by to neměl být problém :-).

 

 

catumbelan1

Aleš Walter - 11.12.2011 11:58.

Ale já jsem také neřekl, že paní Paroubková řekla. Přečtěte si to ještě jednou. Napsal jsem, že to je jako!! A už mě kluci (nebo kopečci podle fotografie, buďte statečnější a dejte si sem aktuální fotografii, nebo se stydíte, bojíte? :-) ) nepucujte, prosím. Jen tvrdím, že když se bude každý ohrazovat tím, že až ti druzí, tak nikdy nic nebude! To je vše a vyvraťte mi to!

heriot

Pane Sazečku, ale paní Paroubková neřekla, že "oni také kradou".Jen se prostě ohradila proti nehorázným požadavkům pouze na ní aby zveřejnila své příjmy. Já jsem také pro aby i manželky politiků zveřejňovaly příjmy. Ale všechny a standardně a dle zákona. Do té té doby než tomu tak bude, jsou takové požadavky opravdu drzé.

A odpověď paní Paroubkové je zcela relevantní a ještě příliš slušná.

 

rku

Čím se v lejně víc šlape, tím víc smrdí. Pokud si Paroubková nebude Blesku všímat, přestane je bavit o ní psát.

petr-meduna

Pane Sazečku, já jsem větu, na kterou upozorňujete, pochopil úplně jinak než Vy a myslím, že to, jak jsem to pochopil já, je mnohem bližší záměru autorky tohoto blogu. Spíše ji zřejmě zaráží to, že po ní se majetkové přiznání vyžaduje, ale po jiných ani náhodou. Ví snad někdo, co všechno vlastní Livie Klausová? Ví snad někdo, co všechno vlastní paní Kalousková? Nebo paní Nečasová? To Blesk vůbec nezajímá. Mě osobně by to zajímalo. A stejně tak veškerý majetek prezidenta a jeho nejbližších spolupracovníků. Ale i dalších lidí, například exministrů Dyby, Dlouhého, Pilipa...to všechno jsou lidé, kteří jsou, jak se říká, těžce za vodou. Ale Blesk - ani žádné další noviny - se na to neptají. Jak je to možné? Musím samozřejmě uznat, že náhlé zbohatnutí Stanislava Grosse nebylo nijak košér. V případě Jiřího Paroubka ale žádný problém nevidím, kde? Vystupuje ve sněmovně, píše knihy...jinak řečeno, asi se nefláká, jako 99% politiků u nás. Schválně, kolik dokážete vyjmenovat poslanců a senátorů z celkového počtu bezmála třista lidí? Já sotva dvacet, možná třicet, když se hodně zamyslím a stejně si myslím, že by mezi vyjmenovanými byli i někteří bývalí poslanci, kteří už ve sněmovně dlouhá léta nesedí. Prostě jsou to ve velké většině flákači. Navíc - dovolím si Vás upozornit, že si Paroubkovi nekoupili žádný ostrov nebo zámek, ale polovinu dvojdomku na řeckém ostrově, který navíc nepatří k žádným TOP lokalitám. V době Oddysea tomu bylo asi jinak, ale to už je přeci jen mýticky dávno.

catumbelan1

"Své příjmy řádně daním. Až zveřejní všechny své příjmy a daňová přiznání manželky všech poslanců, premiéra, prezidenta a ministrů, učiním samozřejmě to samé."

To vyjádření je stejně alibistické a ubohé jako: "Oni také kradou!" Prostě na úrovni třetí třídy základky! :-) Tak se může zaštiťovat každý a nikdy nikdo vlastně nezačne, všichni budou čekat na ty druhé! Potom, že blondýny nejsou chytré!!