Petra Paroubková: Vymývání mozků vrcholí

obrazek
24.11.2011 23:21
Anketu o nejlumpa v politice prý podle jistých novin vyhrál S.Gross. Pochopitelně. Mediální masáž zapůsobila. Pravidelně už několik let novináři píší o Grossovi jen strašné věci. To, že jsou v aktivní politice opravdu velcí lumpové, je nechává chladnými. Takový M. Kalousek může dělat, co chce. Brousil si zuby na lumpárnu století – ekotendr, kterým by si neulil pár milionů, dokonce ani pár set milionů. Šlo o miliardy...

Ekotendr nevyšel. Ale co Hávoviny (pozn. Háva je blízký Kalouskův blízký přítel a zároveň vlivný lobbista mimo jiné zainteresovaný v obchodech se zbraněmi apod.)? I ty jsou ok? A co Kalouskova nečinnost na ministerstvu financí v otázce Mostecké uhelné, která nás – daňové poplatníky - bude stát pár miliard? To raději nezmiňovat, ať to čtenáři moc nezkoumají. Kalousek je novinářům tak sympatický, že ani pár facek kolemjdoucímu moc rozpatlávat v novinách nebudou. Bylo to vlastně záslužné a výchovné. Kalousek je novinářům natolik sympatický, že dokonce šéfredaktor deníku, který anketu o nejlumpa v politice pořádal, neváhá a výsledky ankety – druhé Kalouskovo místo a třetí Klausovo místo – hned dementuje. Pardon, nedementuje, ostře proti nim vystoupí. Ale Grosse by nejraději bez soudu odvedl k popravě. Co na tom, že Gross již nějakou dobu v politice není...

Poslední dobu všude slyšíme, že konečně musí jít do tepláků nějaká velká ryba. Ráda a často to prohlašuje K. Peake. Ta samá K. Peake, která je v marketingové straně VV pravou rukou guru V. Bárty. Toho samého V. Bárty, který je stíhaný pro korupci. To je zralé na doktora Chocholouška. Lépe řečeno – oni (někteří novináři, „protikorupční“, ale zkorumpovaná strana VV a vůbec ta nejodpornější vláda, co tu kdy byla). Do skupinky krásně zapadá křišťálově čistý A. Babiš, strůjce nové protikorupční strany, který do revoluce vesele prosperoval v podniku zahraničního obchodu, kde mohli pracovat jen prověření aktivní členové tenkrát jediné protikorupční komunistické strany.

Dalším Babišovým čistým kamarádem do deště je M. Benešová, která v době kauzy Mostecké uhelné byla nejvyšší státní zástupkyní. Ta samá Benešová, která pravidelně po předsednictvu ČSSD v pátek večer vysedávala s redaktorem Práva J. Ovčáčkem a „blinkala“ mu vše, co chtěl vědět. Byla tak bezostyšná, že s ním vysedávala v restauraci přímo v budově sídla strany. A co A. Vondra a jeho slavné ProMoPro?

Má vůbec smysl pokračovat? Vymývání mozků tady už jednou bylo. Teď musí jít za katr velká ryba. Gross by se jim náramně hodil. Někteří dobře vědí, na jakou strunu hrát. Tou nejjitrnější je lidská závist. Grossovi je snadné závidět miliony. Ať jde sedět. A nejlépe ať s ním jde i nějaký příslušník české plutokracie. Na to by se zase hodil M. Roman. Ostatně kampaň proti němu se také vede již nějakou dobu. Není nezajímavé, že se do ní zapojil nově křišťálově čistý Babiš. Zbývá už jen Babinský…

P.S.: Než mě někdo obviní, že jsem politicky, finančně či jinak spřízněná s výše uvedenými předem odsouzenými Grossem a Romanem, přiznám se sama. Roman bydlí přes ulici, ale nikdy jsem ho tady neviděla. Gross je zase bývalý spolustraník. Ano, když ho potkám, nestydím se pozdravit ho a popovídat si. Já se totiž na tu novou akci „čisté ruce“ dívám čistě lidsky. A čistě lidsky je mi ten hon na čarodějnice pořádaný samotným Luciferem odporný.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Vladimír Štingl

Dobrý večer, pane Kulíku. ČÍST, OPAKOVANĚ ČÍST a opět ČÍST. "Ponořte se do hloubky a obsahu psaného slova a spojujte si slova do vět a následně se objeví i smysl....." A pokud vyvinete dostatečné úsilí, tak nakonec POCHOPÍTE, ŽE STEJNĚ NIC NEPOCHOPÍTE. Zdravím.

pudlikmaxik

 Tvoje výplody a výpady milý Kulíku jsou velice nápadné a sledují jediné, otravovat a narušovat místní diskuse. Stačí se podívat na tvé jedovaté, pichlavé, vysmívající, urážlivé apod. příspěvky. sbohem.

rku

Filipe,

když už si tykáme,tak tě chci upozornit, že prostřednictvím Novy ti hlavu nevymývá vláda,ale americká společnost CETV. Podobné je to i s Bleskem.

pudlikmaxik

Pánové a dámy, Kulíšek se opět probudil. Paní Petra promine.

Co se týče Grosse, je-li to zlodějna, tak padni komu padni. Nicméně v současnosti jsou daleko zajímavější případy než čistý Gross. Co se týče Babiše, víš Kulíku, ten člověk tady sál jako savec více než 20 let z veřejných zakázek, a nyní se bude tvářit, že on nic. Co se týče přihlouplého seriálu - ano , jenže tento seriál masíruje mozky tohoto národa, je to příklad, je mi líto, žes opět nic nepochopil. O tvém IQ nic netvrdím, tak netvrď výmysly o mne. Ale přece - tvá intelektuální úroveň souvisí s kroužkem nad ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůroveň.  Neříkám ti to lehce, ale už ti to na tomto serveru psalo několik lidí, aby ses do nikoho nenavážel. A nedáš si říci.  

rku

To myslíte že když Gross už není v politice, tak by se mu měli zlodějny-pokud je opravdu udělal- odpustit? A je-li podzření tak nic nevyšetřovat?

Na Babišovi asi nejvíc vadí, že řekl že největší zlodějny začaly v Praze po nástupu Béma. O nich opravdu, ale opravdu, nemusel jeho finanční náměstek nic vědět. 

rku

To Filip

Aby někdo vydával za pravdu to co napíše Blesk a ještě vypravoval děj nějakého přiblblého seriálu na Nově, tak to tu ještě nebylo. Alespoň je ale vidět Vaše intelektuální ůroveň.

amiourful

A propos - akce čisté ruce - zbuchla, protože my tu nemáme institu vyšetřujícího soudce,

b) protože tu nemáme osobnosti DI PIETRA - ten si dokázal najít tak entuziastické spoloupracovníky, že dokonce riskovali (a doplatili) na to, že i m,afiáni se umějí bránit -v průběhu 20 let si jich pár také svá léta odwedělo!

Kde vzít takové lidi a nekrást? Co dělá BIOS, smím-li se ptát, kromě toho, že zřejmě provádí prapodivné finanční gtransfery po světě? (Jak tvrdil ječden svědek v pořadu Klímy...)

pudlikmaxik

ještě si dovolím jeden komentář:

odkaz - http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/tri-z-deseti-cechu-tvrdi-ze-se-meli-lepe-za-minuleho-rezimu/717468

 

doporučuji všem, jak je manipulováno médii veřejné mínění. Když najedete na zcela první stranu www.ceskenoviny.cz, tak je headline " 28 %......prý se mělo lépe před listopadem", už jen to slovo "prý" znehodnocuje informaci. Pak už se další nadpis trochu mění, ale podstata je v článku, kdy SC a C udělalo průzkum, kde vám vyplyne z čísel,  že 45% občanů tvrdí, že se měli dříve buď lépe, nebo je to stejné,pouhých 23% uvádí, že se má lépe teď, zbytek neví. Takže vizitka pro 22 let budování pionýrského kapitalismu vyznívá asi takto:

headline by měl znít správně: "Jen 23% občanů si myslí, že se má teď lépa". Jenže to se absolutně nehodí zejména českým pravicovým vládám....................KLASICKÁ UKÁZKA VYMÝVÁNÍ MOZKŮ A OBALAMUCOVÁNÍ OBČANŮ....

pudlikmaxik

Docela bych s vámi souhlasil paní Paroubková, mám však tyto  poznámečky:

Stanislav Gross, coby bývalý ministr vnitra a krátce i předseda vlády, dle mého názoru asi zneužil informací v obchodním styku...nejsem právník a neumím to posoudit, ale fakta jsou  fakta....pro své obohacení, je divné, a to s vámi souhlasím, že se to různě otevírá nyní, když už je to staré cca 5-6 let, je divné, že v inkriminované době se tím nezabývali příslušné složky. Je velmi divné, že se podobné věci neřeší vůbec ani u stávajících Dalíků, Řebíčků, Drobilů, Kalousků apod.

A propos - ke Kalouskovi - myslíte si někdo, že je normální, aby takový člověk, který je v politice od roku 1990 - možná i dříve - zažil jsem ho coby šéfa poradců Baudyše na vládě ČR za vlády Pitharta - a podílel se na zadlužení tohoto státu měrou vrchovatou, aby takový člověk, který je namočen kromě jiného i do vraždy svého švagra Kašáka......http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-krimi/106984/jak-funguje-mafie-v-pribrami.html, aby tento člověk měl na starosti stamiliardy státu ? a to už pomlčím o možných zametení jeho jeho činností z ministerstva obrany.......právě tím, že ministruje financím již od ledna 2007 ?

Ano, plně souhlasím s mediální masáží ale i z jiné strany - v poslední době se nějak opět objevují útoky na věci staré přes 20 let. Ono je to asi tím, že stávající vládní potentáti vědí moc dobře, že jim teče do bot, přes tři čtvrtiny občanů tuto vládu nechce, natož asociální a arogantní reformy zaměřené zejména proti 90% občanů. Takže je to obvyklé - předhodí se občanům opět historický motiv - proti socialismu. Klasickým případem vymývání mozků byl včerejší x-tý díl seriálu Ulice - TV NOva, kdy ten slovenský herec (nevím jak se jmenuje, ale v seriálu je Hejl - bývalý manžel seriálové Hejlové - Maciuchové) najednou bývalého kolegu studenta - herec Pavel Nový - a říká mu neustále "soudruhu nejsoudruhovatější..., v podstatě na něho plive jako na nejprašivějšího psa...". Bylo to velmi trapné od toho, kde tento díl připravil, bylo to velmi trapné i od toho slovenského herce, že je schopen vůbec za ty peníze (možná právě za ty desetitisíce z každého dílu) dělat ze sebe skutečného hlupáka, až jsem se musel sám  za TV Nova stydět, co tam předvedla........Prostě vymývání mozků médii ve službách arogantní a asociální vlády Nečase aspol. Jak se to říká ? dejte občanům chléb a hry.........my jim vždy něco nakukáme, i kdyby to byla sebevětší lež ...

Takže vymývání mozků touto vládou - ANO - a ve všech zásadních oblastech, vč. ekonomických, kulturních, historicko-sociálních......současní padesátníci si naštěstí hodně pamatují.........