Plánovaný incident, zákeřný fyzický útok na Jiřího Paroubka

obrazek
18.4.2012 20:34
Dnes přibližně v 17:30 byl v blízkosti Poslanecké sněmovny na Malostranském náměstí v Praze fyzicky napaden (úderem do obličeje) předseda národních socialistů Jiří Paroubek. Podle očitých svědků se jednalo o zjevně opilého muže vysoké postavy. Celou záležitost od počátku zaznamenával na nahrávací zařízení další muž, který útočníka doprovázel. To zřejmě vylučuje úvahu o spontánní reakci útočníka...

Jednalo se tedy nejspíše o zákeřný, ale také promyšlený útok. Ten, kdo jej plánoval, však zřejmě nepředpokládal, že se napadený nebude bránit. Jiří Paroubek při útoku v jedné ruce nesl příruční tašku a soustřeďoval se na rozhovor s americkými turistkami, kterým vysvětloval cestu k Pražskému hradu. Podobné útoky jsou především důsledkem dlouhodobých osobních útoků na Jiřího Paroubka ze strany některých médií.

Jiří Paroubek po tomto útoku následně pokračoval v dalším pracovním programu a bude v něm pokračovat i v následujících dvou dnech, kdy navštíví zlínský a moravskoslezský kraj, kde budou ustaveny krajské organizace národních socialistů.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Martin Konečný

Ostudný krok lidí, kterým Jiří Paroubek šlape na kuří oko. 

paul

Zjevně opilý muž vysoké postavy a u poslanbecké sněmovny? Jenom jestli to nebyl Kalousek, jeho veřejný výron opilecké nenávisti k Paroubkovi tehdy v televizi byl excelentní ukázkou úrovně tohoto odporného šlechticova slouhy...

novotny

Čeho se ještě dočkáme...
Už jsme tady měli fackování mezi politiky /Macek x Rath/, fackování občana politikem /Kalousek/, ale fackování politika občanem, to je novinka. Je pravda, že občas se občané fackují i mezi sebou, ale k tomu musí být důvod.
Tady mohl být důvod jedině podplacení agresora někým, komu pan Paroubek není nakloněn.

stvan

Čeho je moc, toho je příliš. A násilí je opravdu moc.

Kvido

Naprosto odsuzuji!!! Násilí  dělaji politiku jen blbečkové a s tím nemohu souhlasit.

 

Ápropos - stalo se to na Malostránském náměstí v 17.30. Přesto do této chvíle česká média mlčí nikde o tom neni ani slovo. To je obraz českého "nezávislého" tisku! Tady mám něco:

http://www.pc-politika.cz/articles.php?article_id=1402