Nebezpečná realita sudeťáctví

vítání sudety
21.6.2018 19:27
Německá kancléřka Angela Merkelová včera prohlásila, že pro poválečný odsun, ona použila označení „vyhnání“, Němců ze zemí střední Evropy po porážce nacistického Německa v roce 1945 nebylo morální ani politické ospravedlnění. Jde o revanšistický útok na naši suverenitu.

 Berndt Posselt, reprezentant německých landsmanšaftů, se Merkelové zastal; zvolil primitivní protiútok: Ten, kdo z občanů České republiky hájí naši suverenitu, právní základy státu, politickou realitu plynoucí z výsledků 2. svět. války prý sklouzává ke komunismu. Pak je ovšem většina našich občanů, podle něj, komunisty. B. Posselt naopak sklouzává k neonaci revanšismu. Vlastně nesklouzává. On ho propaguje, on o něj usiluje. 

 Merkelová ani Posselt při slovech o „vyhnání“ pochopitelně nemají na mysli vyhánění našich občanů po záboru pohraničí nacistickým Německem v roce 1938. To bylo v pořádku, šlo přece jen o nápravu chyb tehdejší politiky ČSR a podle práva – podle Mnichovské dohody.

 Sudeťáctví a jejich pátá kolona v ČR, v jejímž čele jsou politici katolické strany KDU-ČSL, není strašák: Je to nebezpečná realita.

 A co bude dál? Příští, výroční 70. sudetoněmecký sraz landsmanšaftů B. Posselt a jeho parteigenosse uskuteční v České republice. Za potlesku některých místních politiků se servilním vztahem k sudeto-neonaci organizacím. Pod ochranou naší policie. Za frenetického aplausu pražské kavárny a mainstreamových sdělovacích prostředků. A pokud se to některým politickým stranám a občanům nebude líbit, octnou se ve zprávě ministerstva vnitra jako extrémisté.

 Německá kancléřka Angela Merkelová včera prohlásila, že pro poválečný odsun Němců ze zemí střední Evropy nebylo morální ani politické ospravedlnění. Ale bylo, bylo: Morálním a politickým ospravedlněním byly hrůzy druhé světové války, které způsobilo nacistické Německo, ospravedlněním byly miliony lidí, které vyvraždily nacistické hordy, ospravedlněním byly koncentrační tábory, ve kterých nacisté vraždili „méněcenné“ osoby průmyslovým způsobem, ospravedlněním byly stovky vypálených měst, obcí, morálním a politickým ospravedlněním bylo…

 Naši občané by měli pozorně sledovat reakce politiků a politických stran na revanšistický útok Angely Merkelové na náš stát. A ty politiky a strany, které naše národní zájmy nehájí, nevolit.

 

Viz též

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/proc-clenove-vlady-podporuji-landsmansafty

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/vlada-prekrucovani-historie-ignoruje-nebezpeci-politicke-revanse-podcenuje

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/devotni-belobradek

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/nackove-tu-jsou-zase

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/sudetsti-nemci-jsou-v-evrope-rizikem

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/pokrytectvi

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/mnichovska-zrada-nebyla-napravou-chyb-je-sudetonemecka-lez

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/se-sudetskymi-nemci-se-spojovat-nelze


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.