Pitomý český krok v tu nejnevhodnější dobu

30.4.2021 17:06
Pro mocné světa je přímo nezbytné mít koho obléknout do kostýmu užitečných idiotů. O tuto poctu již delší dobu usilovala i naše země. Kroků, které vůči RF rozhodně nebyly nijak přátelské, bylo povícero. Zná je každý, upomínat je netřeba. Až však !vrbětický krok" byl ten největší, nejdůraznější a neobyčejně hloupý. Kostým užitečných idiotů nám byl navlečen oprávněně!

To vše je ovšem skutečná globální politika a nejen Andy s Hamim, ale ani další tzv. čeští politici jí nedorostli!!! K naší škodě. Škoda jen, že Andy s Hamim nedomysleli, co bude následovat. Ona pozice užitečných idiotů sice na první pohled slibuje vteřinky na výsluní, ale co následuje poté už tleskající nezajímá! Horší dobu pro svoje extempore si totiž naši pitomci vybrat nemohli. Přistoupili totiž k němu ve chvíli, kdy Rusku došla trpělivost s neustálým okopáváním, slovním a ekonomickým napadáním a proto se slovy Putina rozhodlo, že narýsuje červené linie. Kdo je překročí, ponese tvrdé následky. A my to udělali jako první!!! V ten okamžik jsme jaksi nepochopili, že pro RF už v podstatě něco jako jednotná EU přestala existovat a Rusové se budou bavit jen s těmi důležitými. "Moudří", tedy zejména Německo, Francie i někteří další "zápaďáci" to vědí. Jen hlupáci z bývalého východního bloku ne. Proto nyní budou pykat. A bude to tvrdé. Nejen ekonomicky, hlavně tím, že země, jako hloupé ČR budou pro RF nyní absolutní vzduch!!! Chápe vůbec někdo obsah těchto slov? Myslím si, že ne. Jaké to totiž bude mít skutečné následky si nikdo z českých tzv.politiků ani nedokáže představit. Praktický zánik Českého domu v Moskvě je jen nepatrná ukázka. Ta červená linie bude pro nás sakra blizoučko. My totiž vůbec netušíme, že Rusové onu červenou linii povedou vůči jiným vždy jinak! Kdo neslyšel Putina, netuší nic. Když označil Rusko nejen za suverénní, ale za soběstačnou zemi, naši se asi smáli. Jenže ono to tak je a USA, které se slovy Bidena opět postavily do čela a "vedou za sebou celý svět" (tedy něco jako ovce a určitě ne sobě rovné) jaksi zapomnělo, že už jednopolárnímu světu odzvonilo! Existují v něm i jiné mocnosti, jako Čína i ono Rusko a ty jaksi nechápou americkou dualitu, jinak dvojí metr, a už vůbec nebudou akceptovat politiku cukru a biče.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

Žiada sa mi povedať " konečne ". Konečne sa začala RF účinne brániť. Konečne pochopila obludné rozmery rusofóbie, dvojitého metra. Konečne pochopila nezvratnosť plánov na svoje zničenie. Konečne pochopila úlohu európskych užitočných idiotov.

Možno to RF vedela dávno, ibaže dúfala a pestovala nádej, ktorá zomiera posledná. Tak ako niektorí z nás, ktorí stále, aj dnes, pestujeme v sebe nádej, že raz príde k slovu zdravý sedliacky rozum. Možno nás RF predbehla ak už stratila nádej.