Voliči se řídili svým rozumem

přemek votava
27.1.2018 17:50
Poslední hlasy jsou již sečteny, …. prezident Miloš Zeman dnes opět zvítězil, potvrdil tak svůj volební úspěch z prezidentských voleb 2013! Získal dokonce více hlasů, oproti roku 2013. Výsledek prezidentské volby tak vyslal do světa zcela jasnou zprávu, my občané České republiky stojí za svým Prezidentem ! Miloš Zeman zvítězil v naprosté většině krajů.

Občané přišli podpořit Miloše Zemana v nebývalém množství… Přišli dát hlas svému kandidátovi, vysoká účast voličů tak potvrdila vážnost této volby. Miloš Zeman žil po celých pět let s svými občany. Dnešní vítězství Zemana je tak zcela zasloužené ! Stalo se tak i přes několik let trvající mediální útoky a také často, až nevybíravé ukážky z tábora jeho dnešního oponenta Jiřího Drahoše. Miloš Zeman potvrdil, že má důvěru většiny svých spoluobčanů.

Slovy Jiřího Drahoše, „Miloš Zeman se tak stal prezidentem nás „ dolních deseti milionů “. Potvrdilo se, že máme v sobě stále tu slavnou husitskou tradici…. Stáli jsme spíše pod prapory husitských zemanů, něž pod prapory panskými či císařskými.

Dnes, ale také zvítězili voliči České republiky, složili zkoušku své vyzrálosti a svou volbou poslali vzkaz i do Evropy. EU se s tímto výsledkem bude těžko smiřovat, mnozí její politici si přáli spíše porážku našeho Prezidenta a vsadili tak svou prestiž na vítězství Jiřího Drahoše. Vítězství Miloše Zemana je přínosem pro politickou a ekonomickou stabilitu České republiky. Tento výsledek zaručuje i lepší výchozí posicí pro sestavení většinové vlády, pod vedením Andreje Babiše. Tento výsledek zcela jistě, po dnech vybičovaného napětí a nervozity, přinese částečné uklidnění. Jen ta média a ti stejní Kalouskové, Fialové, ….ve své většině se těžko budou smiřovat se svou, tedy Drahošovou porážkou. Vítězství Miloše Zemana je jejich totální porážkou, my ostatní jsme ale zvítězili.

Jako občané i národní socialisté jsme hrdi na svou podporu, kterou jsme zejména v posledních měsících svému Prezidenta vyjadřovali. Nezradili jsme své ideály. Národní socialisté stáli včera a stojí i dnes, za svým prezidentem Milošem Zemanem. Proto také dnes posíláme blahopřání svému Prezidentovi.

Přemysl Votava


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

Souhlas s článek i s dosavadním komentářem. Ono tady vůbec nešlo o nějaké politické názory. V otázkách byrokratičnosti Bruselu, v otázce neschopnosti NATO poslat pár lodí 20 km od pobřeží v severní Africe, v tom se neliší Praha od jiné části republiky. Nikdo kromě Drahouška and his melody boys netouží zde přijímat mraky ekonomických muslimských migrantů a následně jejich rozvětvené příbuzenstvo. Ono totiž občas přece jen něco pronikne i do těch cenzurovaných medií. Například to, že ve vstřícném Švédsku se připravují poslat do takzvaných "no go zón" svoje vojsko. Po dvou letech pobytu jejich "hostů"...

Republika se rozdělila na Prahu a zbytek České republiky. Ve Středočeském, Hradeckém i Libereckém kraji nebylo výtězství pana Drahouška nijak výrazné. Pokud by po prvním kole dostal šanci Brouk Pytlík, Praha by volila Brouka Pytlíka. Ano, pan prezident Zeman si vůči Praze "toho dovolil moc" a panstvo se urazilo. Pomsta měla být sladká. Byla pronajata super-hala v Praze a v rodném místě Drahouška obří obrazovka. Podobny šok jako v USA pro Killary.

Jenomže už ani v politice NEJSOU LIDI a tak postoupil Pan Profesor, protože v našich luzích a hájích je titul (nadto jejich kombinace, a TO VČETNĚ ČESTNÉHO TITULU ...) něco jako svatozář. Takže byl vybrán odborník na kyselinu chlorovodíkovou etc., bez jakéhokoliv programu, názoru či praxe v politice či ekonomice.

 

novotny

Nemůžu si pomoc, ale stále více mám pocit, že prof. Drahoš byl jen loutka v rukách pražské kavárny, vytipovali si ho a pak ho masírovali v rámci celé jeho kampaně, on je poslouchal a plnil jejich tužby... prachy na to sehnali, on sám by se nechytal.