Opět doba metání vajec a další díly Kubiceho zprávy?

lov středověk
8.8.2022 15:15
Jak vidím, jak bobtná kauza návštěvy bývalého premiéra Babiše v Jihočeském kraji, tak jsem se rozhodl napsat samostatný článek o tom, jak se zase kalila proti-babišovká ocel. A tentokrát dokonce i s mojí účastí. Jak pochopíte, stal jsem se nechtěnou součástí této hry organizované sice mně neznámými silami, ale se známými cíly, spustit nové kolo štvanice na bývalého premiéra Babiše. Když slyším teď ta silná slova od Fialu a Rakušana a také jsem si přečetl i o včerejším velice arogantním projevu ProMoPro Vondru na Primě, tak se k této kauze musím vyjádřit, protože já snad znám i kořen této kauzy, a nebo alespoň jsem pomohl policii odhalit, kdo se skrývá v pozadí této štvanice.

    Já tu v krátkosti popíši ten svůj příběh, který se stal minulé úterý krátce po poledni, kdy jsem se celkem náhodou potkal s člověkem, který mě informoval o tom, že on odposlechl rozhovor, že je v Třeboni připraven atentát na bývalého premiéra Babiše, a že on do toho nemůže zasahovat z důvodů svého předchozího zaměstnání a jestli bych já nemohl vzít iniciativu, abych podnikl příslušné kroky. Pokusil jsem se nejdříve zavolat na číslo do ústředí hnutí ANO, ale nikdo mi to tam nezvedal, tak mi nezbylo než navštívit nejbližší oddělení Policie, abych je informoval, protože už do doby zahájení setkání Babiše s občany Třeboně zbývalo snad jen půl hodiny. Policie si se mnou ještě ten den večer odsouhlasila obličej dotyčného, který mě informoval o chystaném atentátu, a už více po mně policie nic nechtěla a odmlčela se.

    Druhý den jen tak ze zajímavosti jsem se podíval na web, co se událo s návštěvou Babiše v Třeboni a narazil jsem na článek z Budějcké Drbny: https://budejcka.drbna.cz/zpravy/politika/35651-video-setkani-andreje-babise-s-obcany-predcasne-ukoncilo-nahlaseni-atentatu.html,  kde jsem se dozvěděl, že skutečně setkání Babiše s občany v Třeboni bylo zrušeno.

    Musím přiznat, že v té době jsem ještě věřil, že jsem udělal správnou věc. Jak jsem ale sledoval, jak houstne atmosféra kolem této kauzy proti Babišovi, a nakonec i proti policii, tak jsem začal nabývat přesvědčení, že jsem se stal jen užitečným idiotem v nějaké proti-babišovské provokaci. A v tomto se nadále stále více utvrzuji.

   Když jsem se nyní podíval na jméno, které mi dotyčný „informující“ občan dal, tak jsem pochopil, že se jednalo o nejapný vtip, dotyčný mi na papírek napsal své jméno jako Bureš. Víme, co toto jméno znamená. Že jsem se na ten papírek nepodíval hned, možná, že by mi to došlo. Snad mu policie dá zaplatit to zbytečné vyšetřování. 

    Co k tomu říci? Že jsem nechtěje pokazil Babišovi jeho setkání s občany v Třeboni, a abych trošku utlumil své výčitky svědomí, tak jsem dnes poslal do oné Budějcké Drbny žádost, aby v těchto novinách zveřejnili moji omluvu Babišovi, že jsem byl tak naivní a uvěřil nějakému proti-babišovskému provokatérovi. Tak doufám, že ji otisknou.

   Houpe se to, houpe se to na té housenkové dráze s blížícími se volbami, a bude ještě hůř. Tato vládní sestava se tedy povedla, jen co je pravda, myslím, že Fiala a Rakušan se nebudou štítit ničeho. Teď se asi snaží o to, aby odklonili pozornost společnosti od korupčních afér STAN a zacílili na Babiše. Já doufám, že se s tímto stavem veřejné štvanice na kandidáty do voleb tentokráte nesmíříme.

Miroslav Kelnar 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

opatovice328

Zde je moje omluva Babišovi, že jsem byl zneužit na rozvrácení jeho setkání s občany v Třeboni.  

https://www.drbna.cz/zpravy/spolecnost/9804-stal-jsem-se-obeti-predem-pripravene-provokace-tvrdi-muz-ktery-ohlasil-atentat-na-babise.html

Co k tomu dodat? Jen to, že mohly být současné problémy Babiše menší, kdyby se býval zbavil Koudelku.