Ladislav Žák: Ostuda…

18.9.2014 14:54
Možná by měl někdo taktně sdělit v prezidentské kanceláři, že její chování jako celku i jako jednotlivců má vliv na obraz prezidenta republiky v české společnosti i v mezinárodním kontextu. Nesmyslné hádání se a souzení s bývalým a nyní opět stávajícím zaměstnancem KPR, JUDr. Pavlem Hasenkopfem, je ostudné.

Jako sláma z bot z toho kouká, že si prezidentovi muži myslí, že se na ně zákon nevztahuje, protože to přece oni jsou zákon. Co oni činí, je zároveň zákonem, normou chování a etiketou, asi jako když si císařovna SIsi u tabule sundá rukavice. Prohráli jsme pravomocně u soudu…?!? Tak to jde o návrat socialismu a Nejvyšší soud ČR to zahojí. V téhle zemi jsou tisíce zpackaných výpovědí, ale ta naše bude precedens.

Kdyby snad někdy někdo z vás, milí čtenáři, někoho z KPR potkal, řekněte jim, prosím, že dělají ostudu prezidentovi i České republice. A ještě jednu věc…, že jsou lidem k smíchu.

ladislav-zak
Krizový manažer. Absolvent Fakulty strojního inženýrství ČVUT Praha a Právnické fakulty Vysoké školy privatizace a podnikání v Moskvě. Další studia na MFF UK Praha, VŠST Liberec, doktorandské studium ČVUT a vědecká aspirantura na Vysoké škole privatizace a podnikání v Moskvě u profesora Vitalije Koškina.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.