Ladislav Žák: Bod zlomu…?!?

muslimove ulice
15.1.2016 06:50
Možná, že se na přelomu nového roku zlomilo daleko více než letopočet. Těžko existuje větší důkaz nadvlády nájezdníků nad dobytým územím, než je beztrestné obtěžování, napadání a znásilňování žen, které se na daném území pohybují. Migranti zcela jasně ukázali, že se cítí být v Evropě v zásadě neomezenými pány.

Je pravdou, že oproti historickým paralelám tentokrát určitá část evropských žen naprosto omámená bláboly genderových věrozvěstů a sufražetek všeho druhu to bere nikoliv jako ponížení, ale jako výzvu pro další dokazování své absolutní nezávislosti na čemkoliv, včetně zdravého rozumu. Pomoc od jiných mužů by je mohla diskvalifikovat v ratingovém žebříčku modrých punčoch. Radostně si radí, jak budou chodit po ulicích s napřaženou paží právě ve dnech, kdy vyšel Mein Kampf.

Migranti mají situaci pevně v rukách. Nikdo si jim nesmí dovolit odmítnout pomoc a nikdo o nich nemůže říci nic špatného. Policejní represe jsou jim k smíchu a berou je jako nástroj k vytváření vlastních hrdinů a legend. O naprosté většině z nich nikdo nic neví, a pokud by došlo k tomu, že někoho chyceného vyvedou za hranice, bude nejpozději za pár dnů zpátky. Migranti vytvářejí skvěle organizované komunity, které mají vlastní pravidla a naprosto bezohledně těží z toho, že individualistická západní společnost není schopna jakékoliv kolektivní akce. Represivní složky jsou vlastní společností decimovány a nemají dostatek respektu ani rozpočtových prostředků. Migranty vůbec nezajímá jurisdikce, ve které se nacházejí, protože si ověřili, že je vůči nim zcela bezmocná.

Následuje demonstrace síly na místních ženách jako důkaz, že ani společnost nezajímá, že její reprodukční potenciál je doslova v cizích rukách. Neobjevil se nikdo, kdo by přišel a dal jim zřetelně najevo, že nejrůznější demonstrace chování jako na dobytém území nebudou tolerovány. Naopak, ty, kteří se o to pokusili, policie zbila, rozehnala je slzným plynem a vodními děly. Média byla buď zastrašena, nebo mlčela sama zasažená autocenzurou. Evropská komise ovšem ví, kde je problém, rozhodla se vyhnat z EU Polsko a začala zkoumat jeho masmédia, aniž by konstatovala, že fatálně selhala právě média v Německu, Švédsku a dalších zemích.

Obraz, který tímto EU poskytuje svému okolí, jasně sděluje světu, kdo je v EU pánem. Mimo jiné říká, že k nám už může dovolit kdokoliv cokoliv, protože jsme zbabělé handry, které si neumí ochránit ani vlastní ženy. Nechrání je ani bezzubá jurisdikce ani veřejné mínění ani politická reprezentace, ani muži… Dlouho se říká, že Evropa umírá. Po novoročních událostech se zdá, že už je, především ve své západní části možná mrtvá.

Uvidíme na Valentýna…

ladislav-zak
Krizový manažer. Absolvent Fakulty strojního inženýrství ČVUT Praha a Právnické fakulty Vysoké školy privatizace a podnikání v Moskvě. Další studia na MFF UK Praha, VŠST Liberec, doktorandské studium ČVUT a vědecká aspirantura na Vysoké škole privatizace a podnikání v Moskvě u profesora Vitalije Koškina.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.