VIP blogy uživatele

obrazek
dnes 04:09
Tak postupuje vláda ve vztahu k vývoji na vnitřním trhu, k inflaci, zejména pokud jde o ceny potravin.
obrazek
včera 17:25
Na Slovensku sa v posledných rokoch zásadne zhoršila represia a konanie štátnych orgánov sa odklonilo od princípov právneho štátu. Jedným z najokatejších problémov sa pritom stala komunikácia Polície SR na Facebooku a zvlášť agresívna rétorika stránky Hoaxy a podvody – Polícia SR.
obrazek
4.12. 16:46
Vláda si svou stupidní politikou znepřáteluje některé velmi vlivné skupiny obyvatelstva. Možná, že jí příliš nevadí, že 1 milion obyvatel je dlouhodobě pod hranicí chudoby a další 2 miliony nebo možná 4 miliony, se této hranici blíží. Ale znepřátelit si lékaře v nemocnicích a učitele, to může...
obrazek
4.12. 14:24
Politický a sociálno-ekonomický nepokoj v Nemecku pretrváva. Neutešené jesenné vyhliadky sa s prichádzajúcou zimou ďalej komplikujú. Hlavná príčina tohto stavu je v línii vlády semaforovej koalície vedenej Olafom Scholzom, predovšetkým v jej neschopnosti riešiť problémy, ktoré sa v Nemecku...
obrazek
3.12. 12:26
Ani děsivá tvrdost akcí izraelské armády v pásmu Gaza neumlčela palestinský odboj. Vyvolala však protesty amerických senátorů, kteří teď rozhodnou o podmínkách pro další pomoc USA.
obrazek
3.12. 10:06
Zatím poslední průzkum volebních preferencí politických stran agentury Median přinesl trochu jinou konfiguraci čísel, nežli tomu bylo u předchozích průzkumů agentur Kantar.CZ a STEM z poslední doby.
obrazek
29.11. 15:55
Myslím, že i velká část českých provládních mainstreamových médií a vládních politiků byla zaskočena velkým úspěchem protestních akcí pracujících v pondělí. A to ať už byly spojeny se stávkou ve školách, v průmyslových závodech či demonstracemi a shromážděními v průběhu prvního dne tohoto týdne.
obrazek
29.11. 15:25
Po celou svou profesionální kariéru dělám na nejrůznějších pracovních úrovních rozpočty. Dříve i dnes na úrovni podnikové, firemní. A v nedávné minulosti jsem spolupracoval také na vytváření a obhajobě státního rozpočtu, coby premiér země. A jako finanční náměstek primátora také na rozpočtu hl. m....
obrazek
29.11. 14:54
Výsledky predčasných parlamentných volieb do dolnej komory holandského parlamentu nesmierne rozľútostili rady rednúcich eurooptimistov, najmä z liberálnych kruhov. Na naše zvyklosti sa konali v nezvyčajný deň – stredu (22. novembra).
obrazek
27.11. 15:27
Podle průzkumu veřejného mínění agentury STEM jsou výsledky stran vládní koalice měsíc od měsíce horší a horší. Je to v podstatě stejný vývoj jako u ostatních agentur pro výzkum veřejného mínění.