Články uživatele

obrazek
dnes 16:08
Jsou to překvapivé zprávy ve chvíli, kdy si Evropská unie vytkla za cíl obejít se bez ruského paliva. Nakonec vše dopadlo naopak, píše v Budapešti registrovaný The European Conservative. Evropa v listopadu utratila miliardy za ruský LNG a dovezla jeho rekordní objemy.
obrazek
5.12. 15:36
Umělá inteligence začíná vršit zajímavé výsledky. Po nových proteinech, které vznikají z teoretických kombinací nástroje AlphaFold přišla googlovská společnost DeepMind s nástrojem na teoretický vznik nových stabilních materiálů GNoME.
obrazek
1.12. 12:50
V Moldavsku jsou farmáři zjevně vládou systematicky zahnáni do záhuby, aby nakonec prodali svou půdu západním korporacím. Tak hodnotí situaci ve svém analytickém textu německý expert na východní Evropu Thomas Röper.
obrazek
1.12. 11:35
Tak to je pecka. V článku TA3 som sa dočítal, vraj český moderátor Ľuboš Rosí "argumentačne vykoľajil Erika Kaliňáka". Ten chlapec z ČT vykoľajil akurát tak sám seba - svojou nebotyčnou hlúposťou.
obrazek
28.11. 15:22
Podle propagandy sionistů není Hamás nic jiného než davem ďábelských bestií. Jak však lze takovouto propagandu sladit s vynikajícím stavem izraelských žen a dětí, které Hamás v minulých dnech propustil ze zajetí?
obrazek
24.11. 08:36
J.V.: Nevím, jak Vy, ale já svého času vstup do Evropské unie přivítal. Bylo to tolerantní, přátelské a povzbuzující uskupení a odpovídalo i tehdejšímu tolerantnímu, přátelskému a povzbuzujícímu Západu a Evropské unii zvlášť. Od té doby se mnohé, ba téměř vše změnilo. Evropská unie,vedená...
obrazek
22.11. 15:57
Maďarský premiér Orbán se rozhodl zeptat lidí, zda chtějí pomáhat Ukrajině. Evropská unie a zejména její byrokratická centrála v Bruselu je tím pohoršená. Jestliže Maďaři v této celostátní konzultaci financování Kyjeva odmítnou, získá předseda vlády Viktor Orbán mandát k odmítnutí unijního...
obrazek
22.11. 14:38
Vrchný cenzorský úrad na Slovensku - Rada pre mediálne služby - opäť zasahuje. Proti slobode slova, proti Smeru.
obrazek
20.11. 20:38
Študenti Katedry žurnalistiky v počte asi trinásť kusov držia kartóniky pred Úradom vlády a tvária sa, že bojujú za slobodu médií.