Blogy uživatele Vaše věc

obrazek
10.4. 19:27
Další stranou oznamující účast v červnových volbách do Evropského parlamentu je Česká suverenita sociální demokracie. V koalici s ní pod značkou ČSSD budou kandidovat Směr Česká republika a strana DOMOV a navíc s pomocí partnerů jako jsou Svaz bojovníků za svobodu, NE Základnám a Svaz pacientů ČR.
obrazek
8.3. 12:17
Při příležitosti dnešního Mezinárodního dne žen (MDŽ) přejeme všem čtenářkám našich stránek, aby v jejich i našem zájmu svátek byl jejich oslavou a poděkováním. S takovým poděkováním přichází dnes redakční rada Vaší věci a její předseda Jiří Paroubek.
obrazek
13.12. 12:02
Ve středu 29. listopadu 2023 vystoupil předseda vlády a předseda ODS Petr Fiala v Poslanecké sněmovně s projevem k vládnímu návrhu zákona o státním rozpočtu České republiky na rok 2024.
obrazek
7.12. 14:35
Právě před 35 lety se v normalizovaném Československu udály nevídané věci. Nečekaně byla prolomena bariéra oficiálního mlčení a opoziční hnutí, dosud vždy důsledně potlačovaná a pečlivě utajovaná, existence jejichž organizované podoby se veřejně vůbec nepřipouštěla a pročež vláda neměla žádný...
obrazek
9.11. 10:12
Žádné dohadování s Lichtenštejny o majetku, který jsme jim konfiskovali na základě dekretů prezidenta republiky!
obrazek
28.9. 23:01
Z žádné strany dnes nezaznívá velké vyprávění, dotýkající se rozumů a srdcí lidí, nikde nejsou slyšet hlasy řečníků, které by vyprávěly skrz příběhy z minulosti děje současnosti a budoucnosti, které by sjednotily energii lidí, daly jim smysl, směr a naznačily cíl.
obrazek
31.8. 08:08
V létě roku 1913 razantně zasáhl do politických poměrů Českého království císař František Josef I., když 26. července svými dvěma patenty zrušil zaběhlé ústavní poměry v království. Rozpustil český sněm, který se po pět let nebyl schopen vypořádat s německou obstrukcí, v důsledku čehož se...