A co když je to všechno jinak?

obrazek
3.3.2014 21:05
A v řadě případů zcela naopak? Místo modrožlutého žlutomodré? Je to možné? A o co vlastně jde? Jak byl pravil klasik české ekonomiky: „O peníze jde až v první řadě“. Také jde moc o moc a slávu.

Jsme neustále omývání „zaručenými“ zprávami s dodatkem, že nejsou ověřeny. Ano, nadpis se týká Ukrajiny. Co když je řada těch zpráv úmyslnou provokací? Dovolil jsem si sepsat svoje dedukce.

 

Ano, podle mne jde o provokace. O ty šlo především. Řízené lži a řízené provokace. Cílem toho všeho bylo, je a bude: moc a peníze. Velmi trefné a pravděpodobné je  přirovnání se Sýrií. Také tam mělo a má Rusko svoji námořní základnu. A to Strýčka Sama dráždí jako býka rudý hadr. Není to podobnost čistě náhodná.  Hlavní mocenský cíl je: oslabit Rusko. Znemožnit Rusko před jeho sousedy. Stejně se neví, co budou dělat desetitisíce dlouholetých válečných profesionálů, až se vrátí z Afghánistánu. A hlavní ekonomický cíl? Získat nová odbytiště ve druhé největší evropské zemi – Ukrajině. Může to tak být?

 

Já tvrdím že ano. Neboť  za přistoupení do asociace bylo Ukrajincům naslibováno modré z nebe. Když ale došlo na znění konkrétní smlouvy, hodlala slavná EU  obětovat půl miliardy USD.  Co by řekli Řekové, Španělé, Portugalci, Italové ...

 

I kdyby na to, jak „demokrati“ prodávají Ukrajinu chtěl  Putin jen přihlížet z povzdálí, tak prostě nemůže.  Nikdo by mu doma neodpustil už to, že do celého toho šíleného experimentu by byly vtaženy miliony občanů Ukrajiny  ruské národnosti. Miliony příbuzných by ztratily možnost obživy, kterou je pro mnohé práce v Rusku. V Rusku (také na Ukrajině) je příbuzenská sounáležitost daleko vyspělejší než v našich vodách.   Putin proto přistoupil na to, dát Ukrajině půjčku ve výši TŘICETINÁSOBKU toho, co ze sebe vypotila EU.

 

Tvrdím také: Zcela záměrně byl vybrán termín okolo ZOH v Soči. Po klidném počátku byli do role vůdců pokojných demonstrací nasměrováni rowdies z místního fotbalového klubu Dynamo (to dokonce potvrdila naše veřejnoprávní media!). Mají to ze stadionů natrénováno a nic jiného stejně na práci neměli. Do toho byla ze zahraničí organizována (jistou humanitární organizací) vystoupení „solidárních umělců“ z cizích zemí. Jednoho z těch zpěváků znám osobně.  Po Majdanu se toulali funkcionáři EU a také náš Hajnej. Když ptáčka lapají, Šláfenbergové pěkně zpívají.

 

Ale v podstatě se nic moc nedělo. Řádně zvolený Parlament potvrdil, že tzv. asociační smlouva s EU se pro její nevýhodnost přijímat nebude. Tak to ale v demokratických zemích bývá, že platí rozhodnutí demokraticky zvoleného Parlamentu. Nebo snad jinde ano, ale tady ne?

 

Přestože „naše veřejnoprávní“ ČTV opakovala pořád stejné hořící pneumatiky, zpravodajové při rozhovorech s Kyjevany zjišťovali, že protest je prostorově i velikostně omezen. Ono v těch mrazech to není jednoduché.  

 

Bylo tedy nutné „přiložit pod kotel“ . Ukrajinci (stejně tak i Rusové) mají už z dob Krylova rádi bajky. Proto se šířily jedna za druhou fámy, že vojáci přijdou odtamtud nebo odtamtud atd. S cílem pošpinit, zneklidnit, vyprovokovat.

 

Domnívám se: Nakonec byly zvoleny provokace nejtvrdšího možného ražení. V řadách tzv. afghánců (bývalých ukrajinských vojáků, kteří sloužili v Afghánistánů) byli za patřičný obolus získáni ostřelovači, kteří dostali pokyn zabít po několika lidech na obou stranách. To je nutné, aby se konflikt prudce rozšířil. Stalo se. Kromě toho jste mohli vidět pobíhající „zraněné“, kteří si nohu či hlavu vydatně polili krví ze zabité drůbeže. Tolik a tak silně potřísněných bojovníků jsem neviděl ani v nejhorším béčkovém krváku.

 

Ani to však podle mne nestačilo. Bylo zapotřebí získat „svobodná rozhodnutí Parlamentu“. Teď a hned a jakákoliv, Ústava, Neústava. Devadesáti poslancům Strany regionů bylo přímým vyhrožováním zabráněno v příjezdu do Kyjeva, případně ve vstupu do Parlamentu. Vypalovány byly kanceláře "Strany regionů" v západní části Ukrajiny, celkem 200.  Protože právě Strana regionů (ta, která vyhrála v minulých REGULÉRNÍCH volbách) měla většinu v Parlamentu Ukrajiny a proto byla terčem provokací.

A pak už to šlo ráz na ráz. Vám to nepřipadalo divné, že se to tak hned zlomilo? Mně ano.

 

 

Přestože byla podepsána smlouva  mezi prezidentem, „demonstranty“ a TŘEMI MINISTRY ZAHRANIČNÍCH VĚCÍ ZEMÍ EU (Německo, Francie, Polsko), tak se z toho během dne stal s prominutím použitý toaletní papír. Tam se psalo mj. o prezidentských volbách na konci tohoto roku. Všimli jste si, že už se o této smlouvě vůbec ale vůbec NEMLUVÍ ?

 

„Nový, svobodný, demokratický“  Parlament to stihl těsně před skončením ZOH v Soči. Během dne byly zvoleny zcela nové orgány a vznikala nová a nová zákonná opatření. Všechna pod patronací a veřejně deklarovaným odsouhlasením na anonymním „Majdanu“. Všimli jste si, že dosud nikdo nezveřejnil jména těch, co tam tahali za špagátky?  Ministři byli vybráni „na Majdanu“, dozvěděli jsme se. A nikdo se ani nepodivil. Jako by to měli v Ústavě.

 

Opět zasáhli zahraniční marketingoví poradci. Uspořádaly se veřejné návštěvy prezidentského sídla a také naše ČTV neustále přepočítávala počty pštrosů?

 

 

Doufám, že o některých údajích pochybováno nebude. Další z nich je politická strana ze Lvovské oblasti. Její název uvádět nebudu, protože je v naprostém protikladu s její činnosti.   Jejich hlavním idolem je jakýsi Bandera. Novinový titulek největších českých novin ze 6. Prosince 2013 zní takto:  V Kyjevě vlají i vlajky banderovců. Západ klopí oči“

 

 

 

 Prostě se tady sešla tak různorodá společnost jako na pravém Mejdanu. Já tvrdím, že jsou mezi sebou nepřátelští, militantní a že si Ukrajinci ještě užijí.

 

 

Zatím poslední medii šířenou pomluvou je to, že ruská vojska dala nějaké ukrajinské posádce na Krymu ultimatum ke kapitulaci. Můžete uvést jeden jediný rozumný důvod pro tento postup? Já ne.  

 

Dalo se očekávat, že bude zneužita i role Krymských Tatarů. Najednou se začalo obávat i Turecko... Nehodí se jim to do krámu? Brzy to bude sto let od genocidy Arménů.   Naši předáci nám svým eurohujerovským úsilím nám dají na chvíli zapomenout na rekordní nezaměstnanost. A na to, že o řešení se ještě ani nezačalo diskutovat.

 

Takže je to všeobecně pěkný mumraj, když použiji to nejslabší slovo. Avšak s charakterem tance na ostří nože. Kritizováno je Rusko, nikoliv však místním obyvatelstvem na Krymu. Z Majdanu zatím padají nápady, že do tří měsíců vyrobějí atomovou bombu a nebo že zavřou hranice s Ruskem. Nepochybně je to úměrné množství vypité vodky.

 

Jediným rozumným řešením, ke kterému by mohla situace dospět, je federativní uspořádání Ukrajiny na základě oblastních referend. Pokud budou mít tyto oblasti dostatečnou samostatnost a pravomoce, bude to možné.

Nebo si snad někdo z Vás umí představit situaci, že nějaký „sekáč z Majdanu“ bude jmenován guvernérem na Krymu? Já ani náhodou.

antoninsebek
1/ Mám rád češtinu. (Proto mě píchne do oka, když je někde napsáno například O mne místo správného o mně). \r\n2/ Rád si vytvářím vlastní názory. A to z faktů, nikoliv z nějakých nápověd.\r\n3/
Klíčová slova: Ukrajina

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

Jak říkal Cimrman: "Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá".

CITUJI PROTO JEDNU SENZAČNÍ ALE OVĚŘENOU ZPRÁVU:

"...Za únorovou střelbou do opozičních demonstrantů v Kyjevě mohl být podle uniklého odposlechu telefonátu dvojice politiků Evropské unie někdo z opozice. Rozhovor estonského ministra zahraničí Urmase Paeta a šéfky diplomacie EU Catherine Ashtonové zveřejnila ruská státní televize RT. Pravost telefonátu potvrdilo estonské ministerstvo zahraničí."

Přečtěte si můj článek, je to tam! Podobný názor vyslovil i prezident Putin včera v poledne.

Dodatek:

Estonský ministr zahraničí Ashtonové popsal svůj rozhovor s jistou Olgou, kterou označil za ukrajinskou šéfku lékařů. Portál channel4.com v této věci poznamenal, že z telefonátu vyplynulo, že unijní ministryně Olgu pravděpodobně zná.

Olga prý Paetovi mimo jiné řekla, že všechny důkazy, jako je postup a použití stejného střeliva, ukazují na to, že ti stejní odstřelovači zabíjeli demonstranty i policisty. Rozkaz k takovému kroku mohl dát údajně jeden z opozičních vůdců.

 

 

schlimbach

Pane Šebku, velmi dobře jste to napsal. To, co před námi naši užiteční idioti skrývají je možné zjistit z internetových zdrojů, besed s Ukrajinci, z videí atd. To, co se stalo na Ukrajině, bylo předem připraveno za asistence USA a EU a přičinlivému rektálnímu alpinismu našich užitečných idiotů napříč politickým spektrem.

Kromě geopolitických her je zde i ekonomické hledisko, o čemž svědčí ustanovení asociační dohody, která byla předložena Kijevu. Západ a jeho ekonomický systém mele z posledního, je to tak neuvěřitelně stupidní systém, ale tak dobře mediálně prodaný, že ještě dnes zdá se většina lidí nechápe, jak je ohlupována, zotročována a decimována - bez ohledu na jejich výši příjmu - v té kleci jsou chudí i bohatí. Byla jim sebrána skutečná svoboda, skutečné právo volby a odpovědnosti za tu volbu. největší primitivové se dostávají do čela států a rozsévají marasmus všude okolo pod rouškou nádherných, ale již dávno vyprázdněných slov - demokracie, lidská práva, svoboda ...

Rok 1989 byl ekonomickou záchranou Západu, proto ho také tak dobře připravili. Cílem nebylo nic jiného, než na úkor milionů občanů východních zemí udržet životní standard občanů "starého Západu". To samozřejmě beze změn v nastavení toho stupidního systému nešlo do nekonečna, ani uměle vyvolaná krize v roce 2008 nepřinesla kýžené plody a nepokoje v zemích "starého Západu" se nedaly přehlédnout. Misto změny nastavení stupidního systému se vládcové globálního kapitálu rozhodli scénář 1989 roku zopakovat - úkol - najít další hejly, kteří si "dobrovolně" nechají vnutit pod rouškou demokracie a růstu životní úrovně spolupráci, která je spolehlivě ožebračí a jejich suroviny a bohatství budou distribuovány zase pár let směrem k zemím "starého Západu", kde se situace na chvíli uklidní.

Je to neskutečné svinstvo, co se tu hraje a přitom je to zcela zbytečné, protože vzájemné vztahy je možné mezi občany nastavit zcela jinak, na základě spolupráce a svobodné volby, osobní odpovědnosti, bez parazitů v systému, za vlastní peníze, bez cizích parazitů držících ve svých prackách finanční toky ostatních zemí.

Bohužel, lidí nejsou ještě dostatečně poučeni realitou života - někteří, někteří a je jich asi většina již nemají vůbec možnost něco chápat, protože jsou ekonomicky sraženi na kolena a mají jen jeden základní cíl, přežít, uživit se a uživit svoji rodinu.

Můžete říci, že jsem blázen, psychopat, že kecám z hladu - cokoliv jen chcete. Nicméně, položte si otázku, když nám slibovali vstupem do EU světlé zítřky, vyšší životní úroveň - kde to všechno je. Je snad vyšší životní úrovní to, že stále více lidí nemá práci, mladí lidé po ukončení školy nemají šanci ji také získat a postavit se na vlastní nohy, ekonomicklý úpadek většiny národa, exekuční a justiční mafie? Kde je to bohatství pro Bulharsko, Rumunsko, Španělsko a další státy?

Dokud ale lidé nezačnou přemýšlet, dívat se a vidět, poslouchat a slyšet, a potom i konat  nic se nezmění.

Stále více a více aktuální je www.ekonomickareforma.cz   - užiteční idioti toto ale nikdy podporovat nebudou. Společnost by se totiž obešla bez jejich služeb. Občané by měli mnoho volného času na své vzdělávání, svoji víru, svoji rodinu, nebyli by zotročeni, byli by svobodní a volní - toto užiteční idioti nikdy nepřijmou.