Facka ministra Kalouska

obrazek
21.9.2011 19:27
„Nic se nestalo, jen jeden drzý spratek dostal pár výchovných facek,“ přiblížil své dnešní konání v historickém centru Prahy ministr financí Miroslav Kalousek. Na rozdíl od něj si myslím, že stalo se! A bagatelizace není na místě. Naopak. Odstoupení pana ministra ze všech politických funkcí vidím jako nutnost!

Co se semlelo? Ministr Kalousek ve služebním voze mířil po zasedání z Poslanecké sněmovny. Když míjel podloubí na Malostanském náměstí, uslyšel mladíka, který na něj ne zrovna spisovnými slovy volal a spílal mu do zlodějů. Ministr nelenil, nechal řidiče zastavit a vrátil se k nadávajícímu mládenci. Napomenul ho i za cenu „výchovného lepance“. Mladíček však měl v invektivách pokračovat, dokonce prý ministrovi spílat do zlodějů, co budou jednou viset. Následně si tedy vysloužil pár pořádných facek!

Miroslav Kalousek sv§j čin neskrýval. Na tiskovce se k němu přiznal slovy uvedenými v perexu mého blogu, a když vedle stojící premiér, ve snaze celou věc odlehčit, děl, že jako vychovatel se ministr financí zrovna moc dobře nezachoval, nevyužil Kalousek nabídnutého záchranného kruhu a do kamer pověděl, že on facku za výchovný prostředek považuje.

Nebudu se tady přít, zda je facka, či není správným výchovným prostředkem. Z čeho však nemíním ani o píď ustoupit je přesvědčení, že žádný ministr si nesmí dovolit na veřejnosti - ale ani v soukromí - oponenta, včetně toho nejsprostšího, fackovat, jako nějakého panáka a titulovat ho spratkem!

Facka ministra Kalouska jen všem jasně napověděla, co si on i jeho vládní soupoutníci myslí o sobě a o těch „pod hradem“. Jsou nedotknutelní a lůzu patří zpohlavkovat. Zatím jen zfackovat, příště to může být i něco víc!

Pane ministře, požaduji váš odchod a doufám, že to za mne ve sněmovně po vás bude žádat i někdo z opozičních lavic!


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

videnak

DOBRY DEN,

PLNĚ S VAMI SOUHLASÍM A MUSÍM ŘÍCT,ŽE I JA MAM PODOBNOU ZKUŠENOST S OPILCEM KALOUSKEM.A NE NADARMO SE ŘÍKA,ŽE PRAVDA BOLÍ,ŽE JE KALOUSEK ZLODĚJ TO VÍ KAŽDY A PROTO HO TO TAK ROZČÍLILO,POKUD BY BYL SLUŠNY ČLOVĚK TAK BY TYTO NADAVKY POVAŽOVAL ZA NADAVKY PRO JINEHO ADRESATA,JIŽ STARE ČESKE PŘÍSLOVÍ ŘÍKA,,POTREFENA HUSA SE OZVE,, A TAKY KDO S ČÍM ZACHAZÍ TÍM TAKY SCHAZÍ A JSEM PŘESVĚDČEN,ŽE POKUD MINISTR MUŽE TLOUCT LIDI TAK LIDE MOHOU TLOUCT MINISTRA,ŽE ANO,PŘED ZAKONEM JSME SI VŠICHNI ROVNI.

TĚŠÍM SE MOC AŽ BUDU ČÍST,KOLIK LIDÍ MU NAFACKOVALO A BUDE TO PRAVEM,ZA VŠECHNY TY VYLOMENINY A URAŽKY,KTERYMI SE VYZNAČUJE.

PŘEJI HEZKY VÍKEND.

1rytir

Chtěl bych na tomto místě poděkovat Bohuslavu Sobotkovi, že na začátku dnešního jednání sněmovny požadoval demisi pana Kalouska. Ještě jendou díky!

Josef Biczak

Usuzuji, že kdyby to byl "nepřizpůsobivý" občan (Rom),tak by ministr Kalousek nedal pokyn řidiči zastavit, atd. ... by se nekonalo!   ??????