Islámské praktiky nesmí vládnout Evropou!

islamska republika france
6.4.2024 00:01
Před školou Arthura Rimbauda ve francouzském městě Montpellier byla zbita do bezvědomí třináctiletá Samara početnou skupinou chlapců + Samařina spolužačka. Ta a dva chlapci byli zadrženi pro pokus o vraždu a posláni do vazby.

     Zadržená spolužačka je pravděpodobně vůdkyní bandy a Samaru pronásledovali a napadali již déle. Matka Samary uvedla, že nejpravděpodobněji důvodem stálého napadání je nenošení hidžábu – muslimského oděvu a trocha make-upu. Výsledek je krvácení do mozku, ztráta vědomí a po probuzení v přítomnosti matka projevená ztráta paměti.

    Zde je nutno připomenout, že francouzská vláda loni zakázala žačkám a studentkám nosit muslimské oděvy. Jde především o abáju, dlouhý oděv zakrývající celé tělo, který ale některé dívky dál nosí. A jsme i toho nejhoršího: nedůslednost a nevynucování příslušných ustanovení v ústavě vede k jedinému – stále větší rozlézání do všech koutů Evropy, užívání muslimských praktik a potlačování křesťanských tradic. Mnohde je falešně poukazováno na náboženskou svobodu a při jejím užívání je islám stavěn na stejnou pozici jako křesťanství.

     Tedy stručný závěr má jasné kontury: islám je v rozporu s ústavou a proto do Evropy nepatří! A pokud se sem migrantskou cestou nuceně dostal, musí být naprosto zřejmé, že kdo nehodlá ctít zákony a zvyklosti, musí si hledat jinou destinaci.

 

 

 

 

miroslav kulhavy
Jsem důchodce, který neztratil zájem o dění doma i v zahraničí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.