Jaderná zima plánovaná

obrazek
7.6.2024 17:59
Žijeme v promyšleně vedeném Vesmíru, o jehož podložení víme někteří i trochu víc. O podložení ne tvory, ale bytostmi, se kterými lze navazovat kontakty – i když jsou mimo hmotu našeho Vesmíru. Znají zásadní souvislosti, nám naprosto podstatné!

Vědí, že v případě jaderné války by následovala dávno popsaná - „jaderná zima“. Ovzduší do velké výšky zamořené prachem s následným šerem a neúrodou na Zemi, po více let.

Neřízená, lidmi vedená jaderná válka by značila výbuchy bomb na různých místech Země, které by mohly vést až k jejímu příšernému poškození. Jak už se to ve Sluneční soustavě jedenkrát stalo, planetě lidmi obydlené.

Zpět k Zeměkouli, k tomu, co nechceme. Prosím, aktivně nechtějme!

Ve válce hrozí výbuchy jaderných bomb také na naprosto nevhodných, nebezpečných místech z hlediska odolnosti Zeměkoule.

Není všeobecně známo, co bylo určeno shora – určeno pro ochranu celistvosti Zeměkoule.

Určeno bylo, že v případě výbuchu první jaderné bomby by nastala mimořádná celosvětová aktivita sopečné činnosti. To nejsou jen známé sopky na jihu Evropy (Etna, Vesuv a Stromboli, Flegrejská pole a podmořský vulkán Mount Marsili), také Japonsko, Kanárské ostrovy, Indonésie, Island, Čukotka, Popocatépetl v Mexiku a Spojené státy...

Nýbrž i na území Německa a také pod jihozápadními Čechami, v místech, kde čas od času bývá zemětřesení. Také velká kaldera v německém Eifelu Severní Porýní-Vestfálsko a PorýníFalc - směrem do Belgie ... Vznikla by - strašlivá vulkanická činnost. Gaiou promyšlená.

K tomu většina aktivních sopek je podmořských. Platí, že láva není tolik moc nebezpečná, ve srovnání s oblaky jedovatých plynů, zemětřeseními a mraky popela!

Jadernou zimu by způsobily sopky! Nikoliv bomby Ruska a zemí NATO – Francie, USA a Velké Británie. A k tomu zánik miliard lidí. A zvířat.

Co my na to? Nadále pasivita? Jako vězni, kteří šli do plynových komor? A vězni dozorci – jim nic neříkali! Aby situaci nacistickému režimu usnadnili? Ne, jenom ve snaze uchránit, prodloužit svůj krátký bídný život.

V bezvýchodné situaci se Cikáni dokázali úspěšně vzbouřit, když věděli, že jich pět tisíc zítra čeká plyn. V květnu 1944 v Osvětimi…

Tisíci, velkým počtem adresných sdělení, můžeme ovlivňovat své představitele…

*

Máme prezidenta, který řekl, že Ukrajinu budeme podporovat do posledního haléře. Takže to není jen obrání důchodců o tisíc korun měsíčně, zmínil naprosté ožebračení země. Ve prospěch koho? Ukrajiny? Ruska, aby se zbavilo diktátora? USA, aby prosadili svou politiku na český úkor?

Řešení, které Vyšší bytosti určily, je zajisté dobře promyšlené - při naší slabosti úspěšně provozovat Zemi. Možnost zlé sopečné činnosti tuším navíc v tom, že Zeměkoule zřejmě by nebyla zamořena radioaktivním prachem. Takže spustí-li první jaderná bomba, mřeli bychom kvůli jedovatým plynům, zadušení prachem, nebo pak hladem a žízní. Ale znovurozšířený život, po desetiletích nebo staletích, by nebyl na naší oběžnici poškozený mutacemi tvorů. Vzniknou snad nová ložiska kovů? Lépe bez nich, bez našeho hrůzného umírání, utrpení dětí dvouletých, pětiletých a desetiletých.

*

Eva Pilarová - Rekviem (1995)

*

Odkazy:

1. Pod povrchem ČR panuje skrytá síla. Z hromaděného magmatu může vzniknout sopka - 14.5.2024 05:20

2. Popocatépetl je opět aktivní. Kvůli sopečnému popelu muselo Mexiko rušit lety - 28. 2. 2024

3. Sopka Etna se probudila, erupci zachytily kamery. Popel pokryl auta, zrušil lety - 22. 5. 202

4. Nejen Island, ale i Itálie. Aktivní sopky v Evropě děsí, hrozí výbuchem - 24. 11. 2023

5. Sopka Mount Ruang opět procitla. Salva popela byla vidět stovky kilometrů daleko - 3. 5. 2024

6. Obloha se zbarvila do červena. Záběry erupce sopky Ruang fascinují i děsí - 9. 4. 2024

 

blog


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

tichanek

Vladislav Rapprich: Výbuch supervulkánu změní svět na několik let. V Německu je nebezpečná sopka (Před 7 měsíci) 1 hodina.

https://www.youtube.com/watch?v=IT9B_MeUado